Praktiškos įžvalgos, padėsiančios lengviau pasirūpinti savo įvaizdžiu

Stiliaus patarimų yra tūkstančiai, todėl kartais gali imti atrodyti, jog suformuoti savo stilių yra pernelyg sudėtinga. Todėl siekiant pagelbėti jūsų stiliaus formavimo procese, susisteminome keletą naudingų patarimų, kurių pagalba turėtų tapti paprasčiau pasiekti geriausią rezultatą.

„Susipažinkite“ su savo figūros tipu

Jūsų figūros tipo nustatymas yra vienas iš pagrindinių ir bazinių veiksnių nuo kurio jūs turėtumėte pradėti judėti link savo išskirtinio įvaizdžio formavimo. Trumpiau tariant, jei jūs norite sukurti tobulą įvaizdį, visų pirma jūs turite pažinti savo kūną. Skirtingiems figūros tipams tinka skirtingi drabužiai, todėl išsiaiškinkite, kokia yra jūsų figūra, o tuomet pradėkite judėti pirmyn.

Kas tris mėnesius atlikite spintos reviziją

„Kapsulinė“ drabužių spinta – tai labai svarbus įvaizdžio formavimo ingredientas, kurio šiomis dienomis nepamiršta vis didesnė dalis moterų. Tuo tarpu, jei jūs manote, kad tai jums niekaip nepagelbės, bent jau pasistenkite tinkamai organizuoti savo spintoje esančius drabužius. Jei tai darysite kas tris mėnesius, neilgai trukus suprasite, kiek daug drabužių jūs iš tikrųjų niekuomet nedėvite ir kurių galėtumėte lengvai atsisakyti.

Nebeleiskite sau impulsyviai apsipirkti

Drabužių išpardavimas? Didžiulės akcijos ir nuolaidos? Tai neabejotinai dažnai paskatina ne vieną iš mūsų pasinerti į apsipirkinėjimo įkarštį. Tačiau tokiais atvejais mes labai dažnai įsigyjame daugybę mums visiškai nereikalingų (ir netgi netinkančių) drabužių, kurie niekuomet nė nepasimatuojame. Taigi, jokiu būdu neturėtumėte sau leisti impulsyviai apsipirkti.

Tinkamai pasiruoškite kiekvienam apsipirkimui

Kiekvienas jūsų apsipirkimas turėtų vykti labai apgalvotai. Jūs turite iš anksto nuspręsti, kokių drabužių, avalynės ir aksesuarų jums iš tikrųjų trūksta. Jei jūs tinkamai organizuosite savo drabužių spintoje esančias stiliaus detales, visuomet žinosite, ką turite, o ko jums galėtų pritrūkti. Vadovaujantis tokiu principu jūs galėsite ir lengviau apsipirkti, neleisdamos sau įsigyti to, ko jums visiškai nereikia.

Būtinai pasitelkti ir aksesuarus

Aksesuarai yra labai svarbi kiekvienos iš mūsų įvaizdžio dalis. Todėl jei manote, kad dabartinėje jūsų turimų aksesuarų kolekcijoje nėra tam tikrų aksesuarų, galinčių būti svarbiomis jūsų stiliaus detalėmis, būtinai pasirūpinkite jų įsigijimu. Nepaisant to, kaip puikiai jums pavyks suderinti drabužius, be aksesuarų jie gali atrodyti pakankamai blankiai ir neoriginaliai.

Dėvėkite tinkamą apatinį trikotažą

Apatinis trikotažas yra raktas į sėkmę. Iki šiol taip nemanėte? Tačiau tereikia prisiminti, kaip nepatogiai jūs jausdavotės tais atvejais, kai pasirinkdavote nepatogų ar nekokybišką apatinį trikotažą. Tai kelia mums labai didelį diskomfortą ir neleidžia pasitikėti savimi. Todėl jei norite būti patenkintos savo įvaizdžiu ir jaustis savimi, kaskart pasirūpinkite ir kokybišku apatiniu trikotažu.

Supraskite spalvų ratą

Jei norite kaskart kur kas lengviau pasirūpinti savo išskirtiniu įvaizdžiu, neturėtumėte pamiršti ir apie spalvų ratą. Ir nors iš pirmo žvilgsnio jums gali atrodyti, kad tai nėra svarbu, galite būti tikros, jog suprasdamos spalvų ratą kur kas lengviau atrasite tinkamai tarpusavyje derančias spalvas. Ir atminkite, kad formuojant savo stilių nevertėtų rinktis daugiau nei trijų skirtingų pagrindinių spalvų.

Kai abejojate, sluoksniuokite

Sutikite, kai kuriomis dienomis mes nesijaučiame komfortiškai ir nenorime atidengti per daug savo kūno ar tiesiog rinktis labai atvirus ir plonus drabužius. Tokiomis dienomis puikiai pasitarnauja drabužių sluoksniavimas, kurio pagalba galime lengviau paslėpti tai, kas mums nepatinka. Be to, tai puikiai praverčia permainingu oru, kadangi tuomet prireikus galime lengvai nusiimti vieną ar kitą drabužį, prisitaikydamos prie pasikeitusių oro sąlygų.

Daugiau: https://sidonas.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *