Palaidinių tendencijos – ką verta turėti spintoje?

Kiekvieno naujo sezono pradžia atneša daug mados sprendimų, pavyzdžiui, „Į ką turėčiau investuoti?“, „Kokias naujas tendencijas verta sekti?“ ir „Kiek turėčiau išleisti? Tačiau užuot rinkę atsitiktinius daiktus, kurie kitais metais tikriausiai išeis iš mados, apsvarstykite galimybę sukurti nesenstančią drabužių spintą ir supaprastinti savo spintos garderobą.

Jūsų spinta turėtų būti kuruojama jūsų absoliučiai mėgstamų daiktų kolekcija, teikianti jums džiaugsmo. Tokiu būdu jūs iš tikrųjų dėvėsite tai, ką turite, o jūsų drabužių spinta kiekvieną rytą nekels streso, kai norėsite apsirengti.

Per pastaruosius kelis mėnesius iš tikrųjų matėme atgimimą, kurį pradėjo kelios mūsų mėgstamiausios stiliaus ikonos. Kartais jie yra mieli ir neįprasti, kartais turi galingų reikšmių, o kartais tai tiesiog atsitiktinis senovinis variantas, kuris gali visiškai nieko nereikšti.

Kartais grafiniai marškinėliai yra lengviausias būdas paprastiems vasariniams deriniams. Neabejotinai seksime Emily Ratajkowski pavyzdžiu šį sezoną ir sukursime savo versiją su dviratininkų šortais, kad būtų greita, bet miela apranga.

Keletas žvaigždžių pastaruoju metu palaiko Britney Spears, o Irina Shayk taip pat tai padarė dar birželio pradžioje, šiek tiek subtiliai. Modelis vilkėjo grafinius marškinėlius su nuotrauka iš dainininkės „Britney“ albumo, derino juos su džinsais, koviniais batais ir „By Far“ krepšiu ant pečių, kurie puikiai užbaigia 2000-ųjų atmosferą. Tai neabejotinai išsaukė naują madą, kuri bus kaip simbolis palaikant ir bet kurį kitą ižymų žmogų.

Struktūriniai viršutiniai drabužiai yra vienas dalykas, kuriuo visada galite pasikliauti. Svarbiausia yra ieškoti švarko, kurį galėtumėte dengti su bet kokiu viršutiniu sluoksniu, nesvarbu, ar tai būtų koncertinis marškinėliai, ar palaidinė. Atsiminkite: visa tai susiję su universalumu ir investavimu į gaminius, kurie visa tai daro.

Daugiau palaidinių pasirinkimo variantų žiūrėkite nuorodoje https://bestdress.lt/28-palaidines.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *