Kokius indus rinktis iškylai gamtoje?

Iškylai gamtoje geriausia rinktis vienkartinius indus, nes jie yra praktiški ir patogūs. Renkantis vienkartinius indus, svarbu atkreipti dėmesį iš ko jie pagaminti, ar bus draugiški gamtai. Populiarūs yra popieriniai vienkartiniai indai, jie būna įvairiausių formų, dydžių ir spalvų, puikiai tinka šaltam ir karštam maistui, popieriniai puodeliai tinka gerti sultims, limonodui, karštai kavai bei arbatai. https://shop.manjana.lt/vienkartiniai-indai Indai pagaminti iš bambukinių ir palmių  lapų yra šiek tiek brangesni, bet jie prisideda prie gamtos išsaugojimo, indai puošti įvairiais dizainais, piešiniais, raštais ar užrašais. Ekologiški vienkartiniai indai gali būti perdirbami.

Kaip išsirinkti  vienkartinius indus šventėms?

Vienkartiniai indai gali būti skirti įvairioms progoms, šventiniai arba paprasti, kasdieniniai. Renkantis  vienkartinius indus šventėms, pirmiausia reiktų žinoti šventės pobūdį ir juos pritaikyti pagal paskirtį. Vaikų gimtadieniui puikiai tiks indai su gimtadieniniais užrašais, papuošti su animacinių filmų, pasakų herojais ar gyvūnais, paukščiais, o krikštynoms, vestuvėms tiks balti vienkartiniai indai su auksinias papuošimais, kasdieniniam naudojimui tiks vienspalviai arba spalvoti  vienkartiniai indai.

Kokius maisto produktus rinktis iškykai?

Ruošiantis iškylai gamtoje reiktų rinktis ilgiau negendančius produktus ir tokius  patiekalus, kuriuos patogu valgyti rankomis, rinktis tokį maistą, kuris neištirpsta, nepavandenija, iškylai rinktis įvairų maistą, pvz., sumuštinius, kažką saldaus, uogas, vaisius ar riešutus, nepamiršti geriamo vandens.

Kokie maisto produktai greičiausiai genda gamtoje?

Greičiausiai genda mėsos, pieno ir žuvų produktai, pyragaičiai su kremu, mišrainės su majonezu ar grietine, juos būtina laikyti šaltai. Jeigu kelionė ilgesnė ir važiuojate automobiliu reiktų turėti šaltkrepšį su savimi, kelionėje visada turėti geriamo vandens  arba gerti natūralias vaisių sultis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *