Kaip statomos malkinės?

Jei turite malkomis kūrenamą židinį ar krosnį, tai reiškia, kad turite malkų krūvą. Ir jei jūs neturite malkinės, gali būti, kad prie jūsų galinių durų guli netvarkingos medienos krūva.

Net jei jūsų malkos yra tvarkingai sukrautos už durų, vis tiek turite įsitikinti, kad jos nesiremtų į jūsų namą ir nesulaikytų drėgmės arba sukursite idealias sąlygas pūvančioms malkoms ir kenkėjams.

Tobulas sprendimas? Nauja malkinė, kuri padės sukrauti medieną ir sukurti patrauklią jūsų terasos, verandos ar kiemo elementą. Gerai pagaminta medinė malkinė padeda netoliese laikyti malkas, o verandą ar priekinį įėjimą išlaikyti švarų ir sausą.

Prieš statydami „pasidaryk pats“ malkinę, turėtumėte atsiminti keletą dalykų. Statyba nėra sudėtinga. Pirmenybę teikite drėgmės kontrolės funkcijai ir galite tai daryti įvairiais būdais. Tiesiog statykite pastoges šiek tiek nuo žemės, kad ant žemės besikaupianti drėgmė nepasiektų malkų atsargų. Tada pastatykite nuožulnius arba pasvirusius stogus, kurie neleistų lietaus vandeniui ar sniegui susikaupti virš stogo.

Gofruoti metaliniai stogeliai bus puikus pasirinkimas akimirksniu nuvalyti sniegą ir lietaus vandenį. Taip pat pastatykite prie jūsų namų tinkančius medinius sandėliukus, kurie suteiks puikų vaizdą. Internete galite rasti puikių malkinių projektų pavyzdžių, todėl panaršią, tikrai rasite jums tinkamą.

Jei esate priklausomas nuo sėdėjimo prie židinio, tuomet tikrai reikės pasistatyti malkų sandėliuką. Malkų namelis padės išlaikyti drėgmę nuo malkų, taigi jos liks sausos ir galėsite jomis puikiai šildytis savo namus. Jei planuojate statyti malkinę, vadovaukitės šiais paprastais malkinės planais, kad greitai ir gerai pastatytumėte pasirinktą malkinę. Internete galite rasti nemokamų malkų sandėliavimo planų su iliustracijomis, nemokamomis diagramomis, išmatavimais ir net vaizdo įrašų, kurie padės jums sukurti pritaikytą malkinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *