Kuo sms paskola skiriasi nuo kitokių paskolų?

pinigai

Tikrai esate girdėję apie tokį dalyką kaip sms paskola, tik gal ne visada tiksliai žinote, kuo ji skiriasi nuo kitokių paskolų tipų. Aptarkime tai ir išsklaidykime nežinomybę visiems laikams.

Kuo skiriasi nuo paskolos iš giminių

Turbūt nesmagiausia yra skolintis iš giminių. Eiti pas juos, pas tuos, kurie uždirba daugiau, prašyti pinigų, nes jūs galbūt esate tas ar ta, kuriam nuolatos trūksta pinigų… Tai labai nemalonus dalykas, ir jis dažnai trunka ilgiau negu norėtumėte, jeigu net kelis kartus prašote. Giminaičiai, kurie turi daugiau pinigų, turbūt dažnai sulaukia tokių prašymų ir net nežino, ką daryti, kaip atsisakyti. Nemalonu bus gauti neigiamą atsakymą. Nemalonu bus ir bendrauti su tuo giminaičiu, gavus teigiamą atsakymą. Taigi, paskolos iš giminių nuo paskolų internetu tuo ir skiriasi, kad tada galite išvengti visos šios nemalonės.

Kuo skiriasi nuo paskolos iš banko

Paprastai greita paskola telefonu skiriasi nuo paskolos iš banko visų pirma tuo, kad tai labai greitas ir patogus variantas ir labai nepatogus bei lėtas procesas. Jeigu skolintis norite iš banko, turite žinoti, kad ten viskas juda tikrai lėtai. Kad reikės nešti visokias pažymas, prieš tai tas pažymas dar ir gavus iš kažkokių kitų įstaigų, institucijų. Tokios paskolos gavimas labai vargina, ilgai užtrunka, negalite pinigų tiesiog gauti iškart tuo metu, kada jums jų ir reikia. O štai paskolą telefonu gausite greitai ir paprastai. Internete užsiregistruosite, o paskui bet kada išsiųsite sms žinutę su jums reikalinga suma, ir ją gausite.

Kuo skiriasi nuo greitos paskolos internetu ir sms kreditai

O čia turbūt yra patys slidžiausi ir mažiausi skirtumai, kuriuos sunkiausia suprasti. Tačiau pabandysime paaiškinti. Visų pirma, pradžia bus ta pati. Jūs išsirinksite paskolos teikėją, kuris jums patinka, kuris atrodo patikimas, atsakingas, kurio ir kainos yra geresnės. Tuomet jūs turėsite prisiregistruoti ten. Tą darysite naudodamiesi internetu, net jeigu būsite prisijungę prie interneto per telefoną ar planšetę, nebus jokio skirtumo. Tuomet jums reikės patvirtinti savo tapatybę ir tą jūs darysite pervesdami po centą arba po du, priklausys nuo to, kokie bus reikalavimai. Patvirtinsite ir per el. paštą, ir per telefoną. Tada vyks jūsų duomenų tikrinimas. Paskolos teikėjas tikrins jūsų mokumą, nes tam jūs duosite leidimus. Jis matys ir žinos, kiek uždirbate, kiek mokate kitoms paskoloms, daiktams išsimokėtinai ir pan. Visa tai leis nuspręsti, kokią sumą ir kokiam laikui jums galima paskolinti. Tada arba skolinsitės iškart pildydami prašymą, arba paliksite tai vėlesniam laikui – sms žinutei. Ją išsiųsite bet kada, kai nuspręsite, kad jau reikia skolintis.

Sms paskola turi šiuos privalumus:

  • Konfidencialios informacijos saugojimas – niekas nežinos, kad pasiskolinote;
  • Visas sutarties sąlygas sužinosite prieš skolinantis, ir jos eigoje nesikeis;
  • Galite bet kada išsiųsti žinutę, ir kreditai telefonu jus pasieks tuojau pat.
  • Nors paskolos sms zinute suteikiamos, prieš tai registruojatės internetu. Abiem atvejais, nereikia niekur eiti iš namų, į bankus.
  • Greitas kreditas telefonu suteikiamas žmonėms tokio dydžio, kokio dydžio jį gali žmogus grąžinti. Vadinasi, nebūsite užkrauti tokia finansine našta, kokia jums būtų per didelė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *