Kodėl paskola internetu – geriau, nei prašinėti avansų iš darbdavio

kreditai

Kartais paskola internetu, kurią pasiimate be niekeno iš pažįstamų palaiminimo – pats geriausias sprendimas. Skolintis iš draugų, giminių ar darbdavių gali būti problematiška. O pinigų gali prireikti dėl įvairių priežasčių.

Kodėl staiga prireikia paskolos internetu:

  • Planuojate vestuves;
  • Statotės namą ar darote remontą;
  • Taupote dideliam pirkiniui, pavyzdžiui, automobiliui;
  • Po skyrybų pasikeičia finansinė padėtis;
  • Kitos priežastys.

Šį kartą atkreipiame dėmesį į tuos atvejus, kuomet paskola prašoma pas darbdavį. Kodėl tai – ne pats geriausias būdas, ir kodėl geriau, kuomet paskola is zmoniu būtų imama tik tam skirtose skolinimo platformose, kur vieni kitų nesieja asmeniniais ryšiais. Ar tai būtų paskola studijoms, ar pirkiniams, ar atostogoms… Na o specialiose skolinimo platformose, kur skolinimas vyksta žmonių žmonėms principu, dar yra ir mazos palukanos, taigi, tai itin patogu.

Turėsite aiškintis, kokių turite planų

 

Jei nutarėte skolintis iš darbdavio, galimai turėsite atskleisti, kokia situacija jūsų gyvenime. Kai kas skolinimąsi iš darbdavio mato kaip gana palankų dalyką, nes tą skolinimąsi vadina avansu. Kai labai reikia pinigų, jų prašo daugiau ir skubos tvarka. Gal jums reikalinga paskola automobiliui, tai dabar turėsite aiškintis, kokį pirksit, iš kur, už kiek, ir kodėl dabar. Nieko malonaus. Nors ir jaučiatės turintys teisę bent kartais atlyginimą gauti anksčiau negu visada, visgi nesinori eiti darbdaviui pasakoti savo planų. O gal tai paskola busto remontui, kurį planuojate daryti dvi savaites, pasiėmę biuletenį. Irgi negerai. Jokiais atvejais nesinori darbdaviui atskleisti visų savo gyvenimo detalių ar bent jau planų, dėl kurių turite skolintis.

 

Sudarysite įspūdį prieš darbdavį, kad nemokate planuoti finansų

 

Tarkime, jums reikalinga paskola atostogoms, norite kažkur keliauti, bet šiek tiek trūksta pinigų. Prašote avanso arba paskolos, taip parodydami, kad nemokate planuoti finansų. Tai reiškia, kad ir dirbti galbūt mokate ne visada viską gerai apgalvodami? Darbdaviui šiek tiek nesaugu turėti tokį darbuotoją, kuriam neužtenka turimų pinigų. Jis gal jaučiais nepilnavertis, gal pradės laisvalaikiu kažkur kitur užsidirbinėti… Visa tai kelia tam tikrus nemalonumus.

 

Jausitės kaip vergas, nes dirbate ir už darbą nieko negausite

 

Įsivaizduokite, jums buvo reikalinga paskola dantu gydymui, nes skubiai teko pas privačią gydytoją atlikti nemažai taisymo procedūrų, jos kainavo apvalią sumelę. Paprašėte darbdavio paskolos (arba avanso) ir štai dabar galite džiaugtis tuo, kad dirbsite mėnesį nieko negaudami. Patys taip ir įvardinsite – kaip vergas. Tai nėra malonus jausmas. Net ir darbu nusivylę jausitės paskui.

 

Darbdavys gali to ir neapsikęsti

 

Taip pat nemalonu, kada paskola vestuvems  ar kitam tikslui imama nuolat. Jums pravedė vieną avansą, jau prašote kito. Tikrai ne itin smagu.  Tikrai prarasite galimybę atlyginimo pakėlimui, nes toks jūsų elgesys rodys nenuosaikumą, kad nemokate kažko gyvenime planuoti. Jei dirbate mažoje grupėje, atsiras trintis. Visi vieni kitus apkalbinės ir žinos, kas kaip ką daro. Galiausiai ir jums, ir darbdaviui bus labai nesmagu. Galbūt po kažkelinto karto prašymo išmokėti atlyginimą anksčiau, darbdavys neapsikęs ir jus atleis, jeigu esate gana pakeičiamas darbuotojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *