Geriausias jautrių dantų balinimas namų sąlygomis

dantys

Ar jums skauda kiekvieną kartą atsikandus ledų ar į burną įsipylus šaukštą karštos sriubos? Jei taip, jūsų dantys yra labai jautrūs, ir norėdami juos balinti, galite susidurti su didele problema – kaip balinti jautrius dantis namų sąlygomis.

 

Jei manote, kad turite jautriausius dantis, žinokite, kad jūs ne vienas toks – labai daug žmonių (milijonai visame pasaulyje) jaučia skausmą gerdami ar valgydami gėrimus bei maistą, kurie yra arba labai šalti, arba labai karšti. Norėdami balinti dantis, galite pasinaudoti vienu iš daugelio balinimo priemonių, kuriuos galite įsigyti internetu ar vaistinėje. Taip pat yra nemažai balinimo priemonių specialiai jautriems dantims. Šie produktai tinkami ir žmonėms, kurių dantys nėra jautrūs, bet jiems reikia nelabai intensyvios balinimo programos ar preparato.

 

Šypsenos “baltinimas” yra neskausmingas, jei išsirinksite jums tinkantį balinimo produktą. Pavyzdžiui,  Crest 3D White balinimo juostelės Gentle Routine yra vienos efektyviausių dantų balinimo priemonių, kurioms nereikia gydytojo receptų, nes šis produktas yra specialiai sukurtas vartoti namų sąlygomis tiems žmonėms, kurie turi itin jautrius dantis. Kaip ir profesionalūs odontologai, šis preparatas naudoja tas pačias balinimo medžiagas (vandenilio peroksidą). Tiesiog balinimo medžiagų koncentracija yra visiškai nekenkianti jautriems dantims. Balinimo juosteles su peroksido turinčiu geliu reiktų naudoti tik penkias minutes per dieną, ir jau po kelių dienų pastebėsite skirtumą. Jautriems dantims skirtus balinimo produktus yra paprasta naudoti namie, prieš savo veidrodį, be to jie labai greitai priverčia jūsų aplinkinius aikčioti iš nuostabos pamačius besikeičiančią jūsų šypseną, kuri kas dieną darosi vis baltesnė ir baltesnė.

Kaip išsirinkti geriausią dantų balinimo priemonę

 

Visų žmonių dantys yra skirtingi ir individualūs, todėl vienareikšmiškai pasakyti, kuri dantų balinimo priemonė yra pati geriausia ir veiksmingiausia. Aišku yra keli kandidatai į geriausiojo titulą, tačiau juos išsirinkti turėsite asmeniškai pagal savo dantis ir poreikius. Prieš ieškodami jums tinkančios balinimo priemonės, pabandykite nusistatyti keletą svarbių dalykų, pagal kuriuos galėsite paprasčiau išsirinkti konkretų produktą. Užduokite sau keletą klausimų::

 

  • Kiek pinigų balinimo procedūroms galite sau leisti?
  • Kaip stipriai reikės nubalinti jūsų dantis?
  • Kaip greitai norėsite pamatyti rezultatus?

Kiek laiko norėsite matyti nepakitusius dantis?

  • Ar labai jautrūs jūsų dantys?
  • Ar jūsų dantys taisyti ir yra su plombomis, karūnėlėmis, implantais ir kitais nenatūraliais dantų “priedais”?
  • Kiek laiko jūs galėsite skirti kiekvienai balinimo procedūrai?

 

Pabandykite susirašyti šiuos klausimus ir parašyti atsakymus ant lapelio. Užsiregistruokite pas savo dantistą ir nueikite pas jį konsultacijos. Taip pat galite pasidomėti rinkoje esančiais balinimo produktais. Pasižymėkite jų pavadinimus tame pačiame lapelyje, kad nuėję pas dantistą galėtumėte palyginti vieną produktą su kitu. Dantistas tikrai pareikš savo kaip profesionalo nuomonę apie jūsų žinomas balinimo priemones, o tai tikrai padės paprasčiau apsispręsti, ko jums iš tikrųjų reikia.

 

Vienas produktų, kurio balinimo rezultatai yra beveik tokie pat kaip ir profesionalių priemonių yra Crest 3D White Professional Effects. Jo kaina yra tikrai mažesnė nei tūkstantį ir daugiau kainuojančios balinimo procedūros pas odontologą arba estetinės odontologijos klinikoje. Šį produktą galite įsigyti internetu už palyginus nedidelę kainą, o rezultatai pasiekiami greitai ir užtikrina baltą ir nepriekaištingą šypseną.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *