Kūno kojinės ypatingai progai: kaip išsirinkti?

kūno kojinės

Kiekviena moteris svarbios šventės metu nori atrodyti nepriekaištingai. Ypač tuomet kai ta šventė yra intymi ir romantiška. Ieškančios, kaip nustebinti ir pamaloninti savo vyrą, moterys išbando įvairias garderobo detales, o daugiausiai dėmesio skiria apatiniam trikotažui. Vienas iš būdų pasipuošti artėjančio romantiško vakaro metu gali būti kūno kojinės, suteikiančios moteriškos elegancijos ir, žinoma, seksualumo.

Kūno kojinės – tai viso kūno apatinis apdaras, pritaikytas vilkėti po chalatų ar be jokio viršutinio drabužio. Tai išskirtinai seksualus apatinio trikotažo pasirinkimas, ko gero, sukurtas vilionėms ir aistringiems vakarams su mylimu žmogumi. Nors kūno kojines galima įsigyti kone kiekvienoje apatinių drabužių parduotuvėje, toli gražu ne visos moterys drįsta išbandyti šį, iš pirmo žvilgsnio kiek ekstravagantišką drabužį. Todėl toms, kurios ieško pirmo tokio pirkinio į savo garderobą, reikėtų žinoti, kaip tinkamai išsirinkti.

Medžiaga

Kadangi kūno kojinės dažniausiai yra vientisas drabužis, labai svarbu yra pasirinkti tinkamą medžiagą, iš kurios pagaminta kojinė. Dažniausiai tai yra lengva neriniuota medžiaga, kuri persimato arba tik vos vos dengia kūną. Labai svarbu rinktis ne tik malonią kūnui, bet ir natūralią medžiagą, kad ši nesukeltų alergijos. Geriausia renkantis tokį pirkinį išsamiai susipažinti su prekės aprašymu ir įsitikinti, kad Jūsų kūnui bus patogu.

Dydis

Jeigu ieškote pirmos kūno kojinės savo gyvenime, greičiausiai, didžiausiu iššūkiu Jums taps tinkamo dydžio pasirinkimas, Iš pradžių gali pasirodyti, jog nežinosite, kokio Jums reikia, nes tai itin neįprastas drabužis. Tačiau nereikėtų pasimesti, nes viskas iš tiesų nėra taip sudėtinga kaip gali atrodyti. Iš tiesų kūno kojinė yra pasiūta panašiu principu kaip vientisas maudymosi kostiumėlis arba korsetas. Šie drabužiai taip pat turi savo dydžius pagal išmatavimus. Geriausiai būtų pasikliauti tokia sistema. Bet jeigu kyla papildomų klausimų, pardavėjas dažniausiai prideda dydžių lentelę su konkrečiais išmatavimais. Taip bus dar lengviau išsirinkti sau tinkamą dydį. 

Užsegimai

Kūno kojinės vientisas drabužis yra labai prigludęs prie kūno ir su juo kontaktuoja tiesiogiai, todėl renkantis šį apdarą reikėtų daug dėmesio skirti įvairiems jo elementams. Pavyzdžiui, užsegimams, petnešėlėms, karoliukams ir pan. atkreipkite dėmesį į tai, kad šios detalės nebūtų aštrios, kad nesitrintų į kūną ar nedurtų. Įvertinkite, kad detalių nebūtų per daug ir užsisegti šį drabužį galėtumėte ir be jokios pagalbos.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *