Kaip tapti žmogumi, kuriam greitos paskolos internetu būtų lengvai suteikiamos

paskolos
Nors visi esame girdėję nemažai apie tai, kad greitos paskolos internetu yra patogiausias būdas skolintis ir gauti pinigų reikiamu metu, visgi nemažai nerimo kyla tiems, kam paskolos internetu tiesiog negali būti suteikiamos. Greitos paskolos internetu nesuteikiamos:

  • Ne LR piliečiams;
  • Nepilnamečiams ir pensininkams. Patikimos paskolos reikalauja ir patikimų, savimi galinčių pasirūpinti skolininkų;
  • Bedarbiams arba turintiems per mažas oficialias pajamas;
  • Žmonėms su įsiskolinimais;
  • Žmonėms su labai bloga kredito istorija.
    O ką daryti, jeigu jūs norėtumėte tapti tuo, kuriam lemta skolintis ir gauti paskolas? Štai keletas patarimų, ką daryti.

                Uždirbti daugiau

Visų pirma, reikia suprasti, kodėl taip yra, kad jums nesuteikiamos nei paskolos iki 5000eur, nei iki poros šimtų eurų… Viena iš priežasčių – neturite pakankamai pajamų. Algoritmai apskaičiuoja jūsų galimybes išmokėti skolas, paskolas, nesvarbu, ar mėnesinės palūkanos nuo 1.99%, ar didesnės, tačiau skolą reikia mokėti reguliariai. Jeigu uždirbate net minimumo nesiekiančią algą, ir galbūt dar turite mokėti lizingu už telefoną, galbūt tas limitas, kiek jums gali būti paskolinti, yra iš tiesų žemas. Tas pats ir tuo atveju, jeigu išlaikote dar vaiką, arba žmoną, kuri nedirba ar motinystės atostogose su maža alga. Yra daug atvejų, kuomet reikia stengtis uždirbti daugiau, ir tai bus vienintelė išeitis, norint, kad jums būtų suteikiamos paskolos. Ši sistema yra efektyvi. Skolintojai neturi jokio noro tampytis po teismus su antstoliais ir bandyti išsimušti skolas iš žmonių, kurie negali jų sumokėti. Todėl paprasčiausia prevencija yra tiesiog neskolinti tiems, kas negalės padengti savo skolų. Dėl to ir žiūrima į oficialias pajamas. Tad jeigu norite, kad jums būtų suteikiamos pageidaujamos paskolos – tiesiog didinkite savo uždirbamas pajamas. Kaip? Jūs žinote geriausiai. Keisti darbą, keisti pareigas, prašyti algos pakėlimo, dirbti daugiau ir kt.

                Išsimokėti skolas

Kaip žinia, paskolos pagal individualius poreikius  suteikiamos tik tiems, kas turi gerą mokumo istoriją. Elementarus būdas ją pagerinti – išsimokėti senas skolas. Kartu ir padidės jūsų turimų pajamų dydis, kadangi galima paskolas gražinti dalimis, tačiau naujieji skolininkai matys, kiek jūs iš savo algos privalote atidėti skoloms. Jeigu iš algos trečdalį jau skiriate skoloms, tai vargu, ar jums skolins dar daugiau. Kreditų gavėjai, galima sakyti, teikia šeimos paskolas, kadangi jūsų kreditingumas ir galimybė išsimokėti yra vertinama pagal visą šeimos situaciją. Jeigu išlaikote vaikus, jeigu žmonos ar vyro alga irgi visa išleidžiama tik skoloms padengti – tokiu atveju, nauja paskola nebūtinai bus suteikta.

                Palaukti, kol pagerės kredito istorija

Sakykime, pagaliau išsimokėjote senąsias vartojimo paskolas. Nors dar visai neseniai buvo pradelsti mokėjimai. Ar jau galite paskolą pasiimti parduotuvėse arba internetu? Gali būti, kad dar ne. Tam, kad turėtumėte gerą mokumo ir kredito istoriją, ją iš dalies reikia užsitarnauti. Taigi, turėsite dar šiek tiek luktelėti, kol galėsite tokią kredito istoriją turėti. Gyvenkite toliau tvarkingai, nepirkite daiktų išsimokėtinai, nuosekliai didinkite savo pajamas, tegul jas didina ir kiti dirbantys šeimos nariai. Taip pamažu apie jus pasiliks gera istorija ir vėl tapsite tuo žmogumi, kuris gali pretenduoti į įvairias paskolas internetu, greituosius kreditus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *