Addere Care: ką verta žinoti?

Slaugos namai įsikūrę netoli Vilniaus Addere Care kviečia svečius pasinaudoti jų siūlomomis slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugomis. Addere Care slaugos namai taiko švediškos slaugos praktikos principus ir metodus, todėl paslaugų kokybe jie skiriasi nuo kitų slaugos namų Lietuvoje. Keletas įdomių ir svarbių dalykų, kuriuos verta žinoti apie Addere Care slaugos namus.

Švediška slaugos praktika

Addere Care bendradarbiauja su Švedijos organizacijomis ir specialistais, kurie padeda ne tik apmokyti naujus darbuotojus, bet ir išmokyti naujų dalykų jau seniau dirbančius specialistus. Addere Care glaudžiai bendradarbiauja su Švedijos Karalienės slaugos fondo organizacija, kurie didžiausią dėmesį kreipia į žmones, turinčius demencinių susirgimų. Lietuvoje tokiems žmonėms yra gana menkas pasirinkimas slaugos įstaigų, todėl Addere Care koncentruojasi būtent į tokių žmonių poreikių patenkinimą.

Apgyvendinimas ir maitinimas Addere Care

Addere Care patalpos yra įrengtos moderniai ir patogiai. Kiekvienas čia atvykęs svečias gali pasijusti kaip namuose. Kambariai Addere Care įrengti taip, kad gyvenantys svečiai galėtų išlaikyti savo individualumą ir tuo pačiu jaustis jaukiai. Taip yra sukurtos bendros erdvės, kuriose vyksta įvairūs užsiėmimai ar renginiai. Tai padeda mažinti socialinę atskirtį bei paįvairina gyvenimą Addere Care slaugos namuose. 

Kitas svarbus aspektas slaugos namuose – maitinimas. Addere Care atsižvelgia į čia gyvenančių svečių sveikatos būklę, gydytojų rekomendacijas alergijas bei kitus svarbius aspektus. Maistas yra gaminamas įvairus, šviežias ir prisotintas įvairių maistinių medžiagų, reikalingų kiekvienam organizmui. 

Addere Care paslaugų kaina

Nors Addere Care slaugos namai yra privatūs, čia galite patekti ir pasinaudoti paslaugomis nemokamai. Tai padeda padaryti gydytojo siuntimas ir neišnaudotos slaugos dienos. Jeigu viskas yra įvykdoma, slaugos paslaugos Addere Care bus finansuojamos valstybės lėšomis. 

Kaip užsiregistruoti?

Norint gauti Addere Care teikiamas paslaugas, registruotis galima dviem būdais: elektroninė registracija arba telefonu. Savarankiškos registracijos formoje užpildę visus reikiamus laukus ir pateikę dokumentus gausite atsakymą iš Addere Care dėl vietų laisvumo ir priėmimo. Prireikus detalesnei informacijai visada galima kreiptis telefonu, kur Addere Care darbuotojai pateiks daugiau informacijos ar papasakos, kokių dokumentų reikia. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *