Kodėl gaminame virtuvės baldus, užuot pirkę masinį produktą?

virtuvės baldai

Kai kalba pasisuka apie virtuvės įrengimą, visų pirma turime kalbėti apie baldų kokybę ir dizainą. Siekdami optimalaus rezultato kur kas dažniau gaminame virtuvės baldus. Kreipdamiesi pagalbos į profesionalų baldininką, esame tikri dėl gaminio kokybės ir nepriekaištingos estetikos. Tuo tarpu, pirkdami masiškai gaminamą produkciją, rizikuojame įsigyti nekokybišką gaminį, kuris jau po pirmų naudojimo metų praras savo estetinę išvaizdą.

 

Gaminamų baldų privalumai – kokybė, pritaikymas ir individualus stilius

Virtuvės baldai turi atlaikyti didžiulius išbandymus. Ši erdvė yra nuolatos veikiama temperatūrų skirtumų ir drėgmės. Be to, tai viena aktyviausiai naudojamų gyvenamųjų patalpų, kurioje labai svarbu turėti patikimus, patogius, funkcionalius baldus. Pirkdami masiškai gaminamą produkciją rizikuojame jos kokybe. Gali būti, kad gana padori baldams išleista pinigų suma neatsipirks, kadangi baldus teks keisti naujais gaminiais jau po kelių naudojimo metų. Be to, planuojant virtuvės interjerą, būtina kuo racionaliau išnaudoti gyvenamąjį plotą, todėl verta bendrauti su baldininkais, galinčiais realizuoti pasirinkto interjero viziją. Ypač tuomet, jei planuojama nedidelė virtuvė, kurioje kiekvienas centimetras atlieka svarbų vaidmenį. Iš kitos pusės, itin erdvi virtuvė taip pat reikalauja ypatingo dėmesio, kadangi baldai turi atitikti patalpos matmenis, užtikrinti patogų judėjimą, garantuoti stilistinį išbaigtumą.

Virtuvės baldų kokybę visų pirma lemia jų gamybinės medžiagos, todėl gerai pagalvokite, kokius baldus rinksitės. Pasitarkite su ilgametę patirtį turinčiais specialistais, kurie galės pasiūlyti optimalų kainos ir kokybės santykį, pvz., BALDITA gaminami baldai orientuoti į individualius pageidavimus, todėl siūlomi ir itin prabangių medžiagų sprendimai, ir kasdieniam naudojimui skirti aukštos kokybės baldai virtuvei. Būtina baldininkui papasakoti apie virtuvės stiliaus viziją. Nepatikėkite šio sprendimo baldininkui, kadangi jis nežino, koks stilius dominuoja jūsų namuose, kokiam interjerui skiriate pirmenybę. Žinoma, visuomet galima pasitarti su profesionalu dėl vieno ar kito pasirinkimo pagrįstumo, pvz., galbūt jaučiate palankumą klasikiniam stiliui, tačiau nenorite pernelyg tradicinio interjero – tokiu atveju verta pasikalbėti su baldininku dėl modernios klasikos idėjų ir paklausti, kokius baldus jums rekomenduotų šioje srityje daugelį metų dirbantis meistras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *