Kodėl baldų furnitūra tokia brangi?

furnitūra

Baldų furnitūra yra labai svarbi baldų dalis, todėl jai reikia skirti didžiausią dėmesį. Baldų gamintojai nuolat primena, kad nuo baldų furnitūros priklausys baldų tarnavimo laikotarpis ir baldų funkcionalumas. Tačiau daugelis klientų, pasirodo, nežino, kodėl furnitūra yra tokia svarbi, renkantis baldus ir nuo ko priklauso jos kaina.

Nuo ko priklauso kaina?

Jeigu jau šiek tiek domėjotės baldų gamyba, galėjote pastebėti, kad to paties baldų komplektas su vienokia ir kitokia furnitūra kaina gali skirtis labai stipriai. Taip yra todėl, kad furnitūros kaina labai priklauso nuo to, iš ko ji pagaminta ir kaip apdorota. Labai dažnai pigių baldų kompleksai gali pradžiuginti savo kaina tik todėl, kad jų gamyboje naudojamos nepatvarios furnitūros detalės. Kai pasirenkami pigesni tvirtinimo elementai, visa baldų kaina yra daug patrauklesnė. Tad ir atvirkščiai – renkantis aukštos kokybės furnitūros elementus, galutinė baldų kaina gali išaugti. Tačiau specialistai nuramina ir siūlo neskaičiuoti, renkantis furnitūrą, nes nuo jos priklauso baldų kokybė.

Kodėl ji svarbi?

Net ir labai brangūs furnitūros elementai galutiniame rezultate gali atsieiti pigiau nei pats pigiausias baldų gamybos sprendimas su nekokybiška baldų furnitūra. Pirmiausi blogos furnitūros signalai: atsirandantys nereikalingi garsai, sudėtingas mechanizmų judėjimas, traškėjimas, pasikeitusi bėgelių forma ir kt. Paprastai sakant, nekokybiška furnitūra labai greitai išduos apie save, kai pamatysite, kad baldų durelės nebeužsidaro taip, kaip turėtų. Stalčiai nejuda tinkamai, kiti elementai veikia užsikirsdami. Blogiausia, nuo nekokybiškos ir netinkamai veikiančios furnitūros gali imti lūžti baldai ir jų dalys. tuomet reikės ieškoti baldininko arba rinktis naują baldų komplektą. Tai gali kainuoti daug brangiau nei sprendimas iš karto pasirinkti kokybišką furnitūrą.

Į ką atkreipti dėmesį?

Rinkdamiesi baldus, skirkite pakankamai dėmesio furnitūrai ir baldų tvirtinimo detalėms. Baldų furnitūra – tai  nėra tik rankenėlės ir vyriai. Tai taip pat yra visi varžtai, kiekvieno stalčiaus bėgeliai, durų, šonų tvirtinimo elementai. Šiais laikais kuriant baldus, siūloma išbandyti įvairius jų judėjimo ir atsidarymo sprendimus. Pavyzdžiui, virtuvėje populiarėja vienu metu skirtingomis kryptimis judantys mechanizmai. Visi jie turi būti kokybiški, kad tarnautų ilgai ir tinkamai atliktų funkcijas.

Kaip ir sutaisyti baldus, taip ir pakeisti nekokybišką furnitūrą nėra taip lengva. O ir ne pigu. Todėl geriau rinkitės brangesnę, bet kokybiškesnę furnitūrą. Pirmiausia ji turi būti nerūdijančio plieno ir gaminama pagal aukščiausius kokybės standartus. Pasidomėkite rinkoje lyderiaujančių gamintojų siūlomomis prekėmis. Tai suteiks daugiau garantijų, kad pasirinkote teisingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *