Kas gali atlikti kadastrinius matavimus?

                 Kadastriniai matavimai yra žemės matavimų, atliekamų siekiant nustatyti vietovės ribą pagal paskirtį, klasifikatorius. Ji specializuojasi nekilnojamojo turto ribų nustatymo ir atstatymo srityje. Vadinasi, kadastriniai matavimai yra būtini norint teisėtai sukurti nekilnojamąjį turtą. Kas yra kadastriniai matavimai? Kas yra kadastrinis matininkas? Po kadastrinių matavimų gauti produktai gali būti planų, pažymų ar skaitmeninių duomenų pavidalu. Duomenys yra susiję su žemės nuosavybės įstatymais ir nuosavybės ribų nustatymu.

                 Kadastrinių matavimų ypatumai. Kadastrinis matavimas išreiškia šias pagrindines savybes: Jis interpretuoja ir pataria dėl ribinių vietų. Jis padalija žemę į dalis ir suteikia nuosavybės teisę pagal žemės nuosavybės teisę. Jame pasakojama apie nuosavybės teisę į žemę, nuosavybės teises, apribojimus ir interesus. Įrašykite informaciją, susijusią su nuosavybės ribomis, planų, žemėlapių ir kt. Ji atlieka fizinį nuosavybės ribų nustatymą pagal plotus, matmenis ir su nuosavybe susijusias teises. Kadastriniai matavimai gali būti atliekami bet kokiame turte, pavyzdžiui, žemėje ar vandenyje, kuris yra apibrėžtas natūraliais arba dirbtiniais požymiais.

                  Kadastrinių matavimų principai. Pagrindinis kadastrinių matavimų tikslas – teisinės nuosavybės ribos nustatymas, kurį sudaro šie etapai: Apklausa. Apžiūra atliekama siekiant iš savininko gauti akto aprašymo ir visų susijusių dokumentų kopijas. Akto aprašymas, paminėtos visos su aktu susijusios detalės. Tai ne mokesčių ar kiti dokumentai. Nekilnojamojo turto aktas yra surašytas ir pasirašytas teisinis dokumentas, naudojamas nekilnojamojo turto nuosavybės teisei perleisti iš senojo savininko (davėjo) naujajam savininkui (gavėjui). Išnagrinėkite dokumentus. Gavus visus įrašus, dokumentai tikrinami, ar nėra klaidų. Lauko tyrimas. Pirminė lauko apžiūra atliekama pagal vietos nustatymo dokumentus. Miesto regionuose pirmiausia reikėtų ieškoti paminklų; tačiau nesant paminklų, nuosavybės kampai, pažymėti geležiniais smeigtukais, metaliniais matavimo žymekliais, geležiniais vamzdžiais ir kitais objektais, galinčiais nustatyti valdymo liniją. Daugiau informacijos https://pds.lt/paslaugos/kadastriniai-matavimai/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *