Tobulame pasaulyje galėtume nusipirkti naujų baldų, kurie atitiktų mūsų interjero dizaino užgaidą. Deja, dauguma iš mūsų turi nedidelį biudžetą. Štai kur atsiranda baldų pertvarkymas. Pabodo nuobodi sena komoda? Mėgstate tą jaukų fotelį, kurį paveldėjote iš savo močiutės, bet negalite pakęsti atspaudų? Perdarydami senus baldus galite suteikti naują gyvenimą. Baldų restauravimo profesionalas imsis nuo 300 iki 5000 eurų, kad atkurtų senus baldus, tačiau pertvarkymas yra tai, ką galite padaryti namuose; kartais tereikia šiek tiek purškiamų dažų ir kūrybinės nuojautos. Šis vadovas gali padėti padėti.
Trys pagrindiniai baldų restauravimo tipai. Ne kiekvienas restauravimas yra visavertis pertvarkymas – kartais tai tiesiog labai reikalingas atnaujinimas. Trys pagrindiniai baldų restauravimo tipai: Atjauninimas: jei jūsų baldai yra geros būklės, galbūt norėsite juos nuvalyti, vaškuoti ir gerai nublizginti. Taisymas: tai apima smulkų baldų remontą (pvz., įbrėžimų uždengimą baldo žymekliu) iki išsamesnio remonto (pvz., sulūžusių stalo kojų taisymas). Pakartotinė apdaila arba perdengimas: baldų apdaila (mediniams baldams) arba perdengimas (medžiaginiams) yra visiškas pertvarkymas. Pašalinate esamą apdailą arba audinį, atliekate remontą ir pridedate naują apdailą arba audinį. Žinote posakį: „Jei jis nesugedo, tai netaisyk? Tai ne visai tiesa baldų pertvarkymui. Nors baldų remontas gali atkurti brangius antikvarinius daiktus, viskas priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Jei norite nudažyti tą galinę lentelę, kurią gavote ryškiai mėlyna spalva, nudažykite ją ryškiai mėlyna spalva.
Detalės, pagamintos iki septintojo dešimtmečio, dažniausiai yra pagamintos iš medžio masyvo, o tai reiškia, kad juos tikriausiai verta restauruoti. Nauji baldai paprastai nėra medžio masyvo; jis dažnai pagamintas iš prastesnės kokybės medžiagų, tokių kaip medžio drožlių plokštės arba laminatas. Galbūt norėsite jį pakeisti, o ne pertvarkyti. Daugiau informacijos https://nevark.lt/paslauga/baldu-plovimas/.