Kaip išvengti kompiuterinių virusų?

Mus visus erzina iššokantys langai, el. pašto šiukšlės ir visi tie nemalonumai, su kuriais susiduriame naršydami internete. Tačiau kompiuteriniai virusai toli gražu ne tik erzina.

Nors virusai, patekę į jūsų kompiuterį, nebūtinai yra blogiausias dalykas, kuris gali nutikti, jie nuolat yra ir gali greitai plisti per tinklą, užkrėsdami kitus kompiuterius ir sukeldami sumaištį. Bet kokia jautri ir konfidenciali informacija, kurią saugote ir perduodate tinkle, gali būti pažeista.

Patarimai, kaip išvengti virusų

Atnaujinkite savo kompiuterį

Visos kompiuterių operacinės sistemos dažnai atnaujinamos, o tai pagerina funkcijas, bet taip pat apima saugos pataisas, kurios užpildys saugos spragas anksčiau, nei tai padarys kibernetiniai nusikaltėliai. Raginame savo klientus ne tik paleisti programų, kaip „Adobe“ ir „Java“ naujinimus, bet ir įjungti automatinius naujinimus savo kompiuteriuose. Prieš leisdami naujinimus įsitikinkite, kad esate saugiame ryšyje, o ne, pavyzdžiui, kavinėje.

Nenaudokite Internet Explorer

Seni įpročiai gali mirti sunkiai, bet dabar gyvename įdomiu laiku. Turime tiek daug naršyklių, iš kurių galime rinktis. Nesvarbu, ar jums labiau patinka „Chrome“, „Firefox“ ar „Opera“, bet kuris iš šių pasirinkimų yra saugesnis nei „Internet Explorer“. Nors naujesnės „Internet Explorer“ versijos yra patobulintos, palyginti su ankstesnėmis versijomis, jos vis dar toli nuo „Chrome“ ar „Firefox“ kokybės. Tiesiog perjungę į kitą naršyklę, pastebėjome, kad mūsų klientai žymiai pagerino internetinę apsaugą. O kai pasirenkate geresnę naršyklę – nuolat ją atnaujinkite!

Nors neįmanoma turėti tobulos apsaugos nuo virusų strategijos, aukščiau pateikti patarimai padės sumažinti infekciją ir pagerinti jūsų operacijų kokybę. Jei įtariate, kad jūsų ar jūsų tinkle esantis kompiuteris yra užkrėstas kompiuteriniu virusu arba tiesiog norite sužinoti, kaip geriau apsisaugoti – mes pasiruošę padėti. Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip galite aktyviai reaguoti į virusus ir kitas saugumo grėsmes. Apsilankykite puslapyje:

https://www.distributor.lt/antivirusines-programos/categories.aspx?CatID=3651  ir gaukite visą reikiamą informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *