Kaip tinkamai valyti indukcinę kaitlentę?

Indukcinės viryklės suteikia švariai atrodantį plokščią paviršių maistui gaminti. Be visų dujinės ar elektrinės viryklės kampelių ir plyšių, juos lengviau valyti ir prižiūrėti.

Vien todėl, kad indukcinės viryklės atrodo paprastos, dar nereiškia, kad taip yra. Dėl stiklinio paviršiaus indukcinės viryklės šiek tiek sunkiau prižiūrėti, tačiau tai nėra priežastis jas nurašyti. Turėdami šiek tiek žinių, galite išlaikyti savo indukcinės viryklės išvaizdą taip pat gerai, kaip tą dieną, kai ją įsigijote.

Daugelis iš mūsų išsiliejusias maisto medžiagas nuvalo tik baigus gaminti maistą, tačiau kai kuriuos skysčius reikia nuvalyti nedelsiant. Viskas, kas yra su cukrumi – pavyzdžiui, karamelinis padažas, paprastas sirupas ar lydytas zefyras –, kuris patenka ant jūsų indukcinės viryklės, turi būti nedelsiant nuvalytas. Cukraus medžiagos gali įsiskverbti į paviršių ir visam laikui nudažyti arba sugadinti kaitlentę.

Jei išsiliejo ant degiklio, nedelsdami išjunkite degiklį ir nuvalykite išsiliejusią medžiagą. Tai galite padaryti iš karto, naudodami orkaitės pirštinę, kad apsaugotumėte rankas, arba palaukite, kol degiklis šiek tiek atvės. Nesvarbu, kada tai darysite, valykite drėgna minkšta šluoste. Kiti išsilieję maisto produktai nėra tokie skubūs. Galite palaukti, kol sutvarkysite likusią virtuvės dalį.

Indukcines kaitlentes taip pat gali sugadinti jų valymas. Nenaudokite plieno vatos, abrazyvinių valiklių ir šveitimo kempinių. Geriausia naudoti indukcinėms viryklėms skirtą valiklį ir indų rankšluostį. Kai baigsite, nepamirškite nuplauti valiklio drėgnu rankšluosčiu. Jei likučių nenuvalysite, paviršius gali likti visam laikui dėmėtas. Be to, kai baigsite valyti, būtinai išdžiovinkite kaitlentę. Jei vanduo kietas, pastebėsite, kad mineralines dėmes (baltas arba pilkas dėmes) ant kaitlentės sunku pašalinti įprastu valikliu. Paprastas distiliuotas actas gali lengvai atsikratyti dėmių. Valymo šluostę sutepkite distiliuotu baltuoju actu ir juo patrinkite dėmę, kol ji išnyks. Tada nuplaukite actą švaria šluoste, sudrėkinta distiliuotu vandeniu.

Daugiau valiklių galite išsirinkti puslapyje: https://www.moulin.lt/namams/indukcines-kaitlentes-valikliai.html.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *