5 priežastys turėti rankinį laikrodį

laikrodžiai

Ieškote laikrodžio? Užsukite į Chronos.lt, kur asortimentas – ne tik gausus, bet ir spalvingas.

Stilinga

Koks dalykas pirmiausia sufleruoja, kad laikrodis vertas dėmesio dalykas? Pradėkime nuo stiliaus. Rinkoje gausu ne tik skirtingų gamintojų, bet ir įvairių stilių produktų. Klasikiniai, sportiniai ir visokie kitokie laikrodžiai – tai galimybė susikurti norimą stilių.

Geriausias variantas – turėti keletą aksesuarų ir naudoti juos skirtingoms progoms. Lietuvoje tai nėra itin įprasta, bet kai kuriose šalyse tokia tendencija vyrauja.

Nevėluojama

Antroji priežastis yra susijusi su punktualumu. Segint laikrodį gerokai paprasčiau kontroliuoti savo laiką ir visur suspėti. Tarkim, kur nors einate. Žvilgtelite, kiek valandų. Tampa aišku, ar reikia skubėti, ar galite tempo negreitinti.

Segint laiką rodantį aksesuarą yra žymiai lengviau derinti įvairius reikalus, planuoti susitikimus. Šnekate telefonu su partneriais ar klientais ir tariatės, kada susitiksite. Žvilgtelite, ką rodo rodyklės, ir greitai pasiūlote tinkamą valandą.

Mandagu

Koks nuobodus susirinkimas… Kiek dabar valandų? Traukti telefoną iš kišenės nemandagu, tad iš kur žinoti, kiek laiko dar tęsis tas varginantis susirinkimas? Turint laikrodį viskas žymiai patogiau. Žvilgtelėję, kiek valandų, nepasirodote nemandagūs, be to, nereikia muistytis, nes laikrodis ne kišenėje, o ant riešo.

Įvaizdis

Įvaizdis – gana subjektyvi tema. Tai gana artima jau aptartam stilingumui, tik šįkart norėtųsi pakalbėti ne apie patį dizainą, o apie gamintojus. Vienų lentynose yra laikrodžių, kainuojančių po keliolika eurų. O kiti laikosi trijų ar keturių nulių zonos. Nebrangus japoniškas laikrodukas gali puikiai atlikti savo funkcijas, bet siekiant parodyti turimus milijonus pasirinkimas, tikėtina, bus kitoks. „Rolex“, „Omega“?..

Tiesa, įvaizdis ne visiems svarbus, o kai kuriems kaip tik malonu žinoti, kad laikrodis sudaro nedidelę dalį uždarbio ir yra nebrangus.

Praktiška

Laikrodžiai rodo laiką. Logiška, tiesa? Tačiau yra ir tokių, kurių funkcijų sąrašas kur kas ilgesnis. Datos langelis, chronometras… Praktiškumą nurodo ir skaičiai. Štai su kai kuriais laikrodžiais galima maudytis.

Praktiškumas neatsiejamas nuo išmaniųjų laikrodžių kategorijos. Išmanieji pasižymi ištisa funkcijų gausa. Tačiau kai kurie žmonės, priešingai, gali teigti, jog tradicinis variantas yra paprastesnis, todėl ir praktiškesnis.

Chronos.lt – platus įvairių gamintojų laikrodžių pasirinkimas internete

Ieškantiems naujo aksesuaro verta apsižvalgyti po Chronos.lt siūlomus gaminius. Net ir taikant aukštus kriterijus įmanoma išsirinkti tinkamą daiktą. O priežasčių segėti laikrodį, kaip matote, nestinga. Stilinga, lengviau kontroliuoti laiką, išvengiama nemandagių situacijų, susikuriamas įvaizdis, džiaugiamasi praktiškumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *