Kelionių gidas svarstantiems skolintis arba pagrindinės paskolų rūšys

kreditai

Politikai dirbančiųjų ateitį piešia gražiai, vis žadėdami, jog gyvenimas, metams bėgant, gerės. Deja, kainos, nelaukdamos valdančiųjų pažadų išsipildymo, kyla dabar, gyvenamosios vietos reikia dabar, o ir užsimerkti prieš viliojančią pasiūlą jaunam žmogui nėra taip paprasta. Tad paskola, kiekvieną mėnesį primindama apie save, tampa daugelio mūsų gyvenimo palydove. Paskola – ne tik komercinių bankų teikiama paslauga, bet ir šioje srityje besispecializuojančių finansinių įmonių veiklos sritis. Apžvelgsime pagrindines paskolų rūšis ir svarbiausius su jomis susijusius niuansus.

Paskola būsto įsigijimui. Jei greituosius kreditus dalis žmonių smerkia kaip nesugebėjimo tinkamai susitvarkyti su asmeniniai finansais ženklą, tai paskola būstui vertinama kaip neatsiejamas gyvenimo etapas. Nekilnojamo turto kainos, ypač didžiuosiuose miestuose, yra itin aukštos, tačiau ir nuomos kainos auga kaip ant mielių, tad, natūralu, daugelis renkasi alternatyvą investuoti į nuosavo būsto įsigijimą, o ne švaistyti pinigus nuomotojams. Norintiems gauti būsto paskolą, kreditoriai taiko gana griežtus reikalavimus (pajamų dydis, kredito istorija, stažas ir kita). Konkretaus banko reikalavimus galite sužinoti raktinio žodžio „swedbank paskola“ (ar kitas bankas) pagalba.

Paskola būsto remontui. Tikėtina, jog nemažai greitųjų kredito bendrovių klientų pasiskolintus pinigus išleidžia namų remontui bei šeimos buities gerinimui, tačiau šiuo atveju tikslinė paskola būstui remontuoti dažniausiai garantuoja mažesnes palūkanas.

Vartojimo paskola. Visi pasiskolinti pinigai vienu ar kitu būdu yra „suvartojami“, tad tai tėra paskolos rūšis, o ne įsipareigojimas išleisti pinigus konkrečiam tikslui. Vartojamąsias paskolas siūlo ir bankai, tačiau dėl sudėtingesnės procedūros ir aukštesnių reikalavimų populiaresnė yra vartojamoji paskola internetu.

Paskola automobiliui. Daugeliui mūsų automobilis yra ne tik komfortą užtikrinantis įrankis, bet ir būtinybė (kaip kitu būdu pasiekti darbą, esantį už kelių šimtų kilometrų?). Žmonės, norėdami įsigyti automobilį ar pakeisti turimą transporto priemonę naujesne bei ekonomiškesne, aktyviai naudojasi paskolos galimybe automobiliui įsigyti. Kai kurie transporto priemonių pardavėjai numato galimybę automobilį įsigyti lizingu, tad klientui nereikia papildomai sukti galvos ieškant kreditoriaus.

Greita paskola. Prieš kurį laiką žiniasklaidoje aktyviai reklamuota „bobutės paskola“, kaip ir daugelis kitų, priklauso greitųjų paskolų rinkai, leidžiančiai nedidelę pinigų sumą pasiskolinti akimirksniu, išvengiant varginančių bankinių procedūrų bei reikalavimų, kuriuos atitinka tik nedidelė dalis paskolą gauti norinčiųjų. Visgi tai nereiškia, jog greitoji paskola dalinama aklai. Remiantis tam tikrais kriterijais, „atsijojamos“ paraiškos ir paskolą gauna tik potencialiai mokūs klientai.

Svarstant, kokią paskolą bei jos teikėją rinktis, būtina atidžiai įvertinti ne tik palūkanų dydį, bet ir visas sutartyje nurodytas sąlygas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *