Vaistai internetu: kur įsigyti?

vaistai

Vaistai internetu – kur kas geresnė alternatyva įprastoms vaistinėms. Perkant elektroniniu būdu suteikiama daugiau nuolaidų, čia vyrauja didesnis pasirinkimas ir visuomet yra prekių, kurių kartais trūksta fizinėse įsigijimo vietose. Be viso to, vaistai internetu atkeliauja iš Lenkijos arba Lietuvoje esančių sandėliavimo vietų, todėl pirkėjus pasiekia labai greitai. Tad jei norite, kad vaistų paieška vaistinėse būtų kuo paprastesnė ir patogesnė, siūlome apsilankyti populiariausiose internetinėse parduotuvėse. Kokios jos?

Gintarinė vaistinė

Gintarinė vaistinė – vaistinių tinklas, kuris nuolat rūpinasi savo klientų gerove. Gintarinė vaistinė internetu siūlo pakankamai platų kokybiškos, gydomosios kosmetikos ir vaistų pasirinkimą. Jei reikiamo preparato nerandate, visuomet galite kreiptis elektroniniu paštu ir jis bus užsakytas jau kitą dieną. Be to, gintarinės vaistinės elektroniniame puslapyje rasite gausybę akcijų ir nuolaidų, kurios padės sutaupyti ir norimas priemones įsigyti už prieinamą kainą.

Eurovaistinė

Tai pirmasis vaistinių tinklas Lietuvoje, kuris nuo 2014 metų savo klientams suteikė galimybę apsipirkti ir internetu. Eurovaistinė internetu siūlo tiek receptinius, tiek nereceptinius preparatus ir turi vieną didžiausių kosmetikos priemonių pasirinkimą šalyje. Įmonė daug dėmesio skiria senjorams: jie gali įsigyti korteles, su kuriomis taikomos iki 30 proc. nuolaidos.

Camelia vaistinė

Jei jus domina vaistai internetu, galite rinktis ir Camelia vaistinę. Ji save pozicionuoja kaip mažų kainų vaistinę, kur visi preparatai siūlomi bene mažiausiomis kainomis rinkoje, o darbuotojai gali suteikti profesionalų aptarnavimą. 2011 metais įkurta elektroninė vaistinė kasmet vis didina pardavimus, o Camelia internetu siūlo vis platesnį asortimentą.

Vaistai.lt

Vaistai.lt gydytojams – tai portalas, kuris padeda surasti vaistines, prekiaujančias lankytojus dominančiais preparatais. Čia pateikiami detalūs vaistų ir kitų priemonių aprašymai ir žemėlapis, nurodantis vaistines, kuriose galite įsigyti jus dominančias prekes. Puslapyje visi vaistai internetu suskirstyti į papildus, negalavimams skirtus preparatus bei nereceptinius, receptinius, kompensuojamuosius ir homeopatinius vaistus bei vaistažoles. Be naudingos informacijos apie vaistus, čia taip pat rasite įvairių straipsnių apie sveikatą bei grožį, ligas ir jų simptomus, gydymo būdus ar naudingų nuorodų, padėsiančių kovojant su įvairiais negalavimais.

Norfos vaistinė

Į populiariausiųjų vaistinių sąrašą Lietuvoje patenka ir Norfos vaistinė, kurioje rasite maisto papildų, higienos, medicinos ir slaugos prekių bei kitų reikiamų receptinių ir nereceptinių preparatų. Jei vaistai internetu jums nėra būtini ir galite apsilankyti fizinėse pardavimo vietose, Norfos vaistines rasite visuose miestuose, Norfos prekybos centruose. Norfos vaistinė darbo laikas nurodytas čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *