Siuntų gabenimo kainų skirtumai – ką svarbu žinoti

Šiandien kurjerių paslaugos yra neatsiejama daugelio žmonių kasdienio gyvenimo dalis – jau nekalbant apie šiuolaikinį prekybinę veiklą vykdantį verslą. Dėl didelės kurjerių paslaugų paklausos kuriamos ir palankesnės bei patogesnės siuntų pristatymo paslaugų užsakymo sistemos. Todėl šiomis dienomis pasirinktų kurjerių paslaugas galima užsisakyti ir nuotoliniu būdu – paprasčiausiai pasinaudojus internetu.

Tačiau ne kiekvienas vartotojas yra susidūręs su tokiomis internetinėmis platformomis, todėl kartais iškyla ir įvairių papildomų klausimų, iš kurių neretai vienas būna susijęs su siuntų gabenimo kainomis, kurios būna pateikiamos siuntų kainų skaičiuoklėse.

Kuomet vartotojai pasinaudoja siuntos kainų skaičiuokle, tokiu būdu iš anksto norėdami sužinoti, kokia bus siuntos gabenimo kaina, kartais galiausiai jiems būna nurodoma padengti didesnę sąskaitą. Tuomet iškyla klausimas, kodėl siuntos gabenimo kaina buvo didesnė nei buvo iš anksto nurodyta? Taigi, labai dažnai tai būna nulemta siuntos tūrinio svorio. Klausiate, kas tai?

Siuntos tūrinį svorį turėtumėte suprasti, kaip vietą, kurią siunta užima ją transportuojančioje transporto priemonėje. Dėl to naudinga pasinaudoti ir turio skaiciuokle. Pavyzdžiui, jei jūs norite siųsti nedidelį daiktą, kuris yra labai lengvas, tačiau jį siųsite labai didelėje pakuotėje, jums galiausiai teks sumokėti didesnę kainą nei galbūt buvo pateikta siuntos gabenimo kainos skaičiuoklėje. Tai reiškia, kad kurjerių paslaugas teikiančios bendrovės atsižvelgia į faktiškai užimamą siuntos vietą ir apmokestina būtent tai.

Žinoma, tai nėra vienintelis siuntos apmokestinimo kriterijus. Taip pat įtakos siuntos gabenimo kainai turi ir jos tikrasis svoris. Tačiau visuomet yra vertinama tai, kas yra didesnis – tūrinis svoris ar realus siuntos svoris. Jei tūrinis svoris yra mažesnis už realų siuntos svorį, kaina skaičiuojama pagal realų siuntos svorį, tačiau jei yra priešingai – skaičiuojama pagal jau minėtą tūrinį svorį.

Paprastai apie visą tūrinio svorio skaičiavimo principą daugiau informacijos galima sužinoti pasirinktuose atitinkamų šių paslaugų teikėjų tinklalapiuose. Todėl nepaisant to ar jūs planuojate naudotis „Express“, ar „Economy“ siuntomis, visuomet pradžioje pasinaudokite tūrio skaičiuokle ir kartu pasitelkite siuntos gabenimo kainos skaičiuoklę. Visa tai jums padės lengviau suprasti, kiek gali kainuoti jūsų norima išsiųsti siunta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *