Kokį seksą galima išbandyti su sekso lėle?

 

Kartais klaidingai manoma, kad sekso lėlė gali būti naudojama tik vaginaliniam seksui. Šiuolaikinės silikoninės sekso lėlės suteikia daug platesnes galimybes pajusti malonumą visomis spalvomis. Būtent dėl šios priežasties jas dažnai įsigyja ir sekso partneres turintys vyrai, kai mylimajai priimtinos ne visos sekso rūšys. Ką verta žinoti apie visus sekso būdus, kai juos išbandyti yra pasiruošusi seksuali silikoninė sekso lėlė?

Vaginalinis seksas

Vaginalinis seksas su sekso lėle praktiškai niekuo nesiskiria nuo sekso su tikra moterimi. Naujausiomis technologijomis pagaminta sekso lėlė ir jos lytiniai organai visiškai atitinka moters anatomiją. Silikonas, iš kurios gaminamos sekso lėlės pasižymi tamprumu ir elastingumu, tad gerai apspaudžia tiek didesnį, tiek mažesnį vyrišką pasididžiavimą. Tačiau prieš įsigyjant sekso lėlę galima šiek tiek atsižvelgti ir į individualias savybes. Kokybiška sekso lėlė gali būti su ilgesne, trumpesne, platesne ar siauresne vagina. Taip pat prieš užsiimant vaginaliniu seksu su lėle rekomenduojama naudoti specialų lubrikantą, kuris mažina trintį ir suteikia pilnavertį malonumą sekso metu. Jei sekso lėlė nebuvo laikoma šiltai, prieš lytinius santykius patariama ją sušildyti glamonėjant. Taip ne tik sekso metu bus maloniau, bet ir padės pačiam vyrui susijaudinti. Dėl higienos sumetimų, po vaginalinio sekso sekso lėlė (jos lytiniai organai) turi būti išvaloma naudojant šiltą vandenį su švelniu muilu ir šluoste.

Oralinis seksas

Oralinis seksas – taip pat vienas iš malonumų, kurį gali padovanoti sekso lėlė. Pagrindinė priežastis, dėl kurios oralinis seksas su silikonine lėle yra išties malonus, tai geros silikono savybės ir gamybos metu naudojamos technologijos. Tokia sekso lėlė oralinio sekso metu pilnai apgaubia varpą ir suteikia pasakišką malonumą. Kaip ir prieš vaginalinį seksą, ruošiantis oraliniam seksui taip pat rekomenduojama naudoti lubrikantą, o po sekso išvalyti lėlės angą. Dažnai vyrams kyla klausimas, ar oralinio sekso metu lėlės dantys negali pažeisti varpos. Taip, tikroviška sekso lėlė būna su dantimis, tačiau jie gaminami minkšti ir negali padaryti jokios žalos vyriškam pasididžiavimui. Tad vyrai gali ramiai ir saugiai mėgautis oralinio sekso teikiamais malonumais kiek tik širdis geidžia.

Analinis seksas

Analinis seksas su lėle yra malonus tuo, kad lėlės šiam seksui skirta anga yra elastinga ir lengvai plečiasi. Kai kurioms poroms, norinčioms išbandyti analinį seksą kyla sunkumų, nes moterims tai ne visuomet malonu. Tuo tarpu silikoninė sekso lėlė gaminama atsižvelgiant į tai, kad vyrai turėtų tik geriausią patirtį. Šios sekso metu reikia laikytis tų pačių bendrų rekomendacijų (naudoti lubrikantą ir po sekso išvalyti lėlę). Sekso lėlės analinės angos struktūra taip pat atitinka tikro žmogaus anatomiją, tad pojūčiai nei kiek nenusileidžia su tikra moterimi jaučiamiems pojūčiams sueities metu.

Galima drąsiai sakyti, kad silikoninė sekso lėlė yra universali visų seksualinių fantazijų pildytoja. Vaginalinis, oralinis ir analinis seksas su lėle tampa dar labiau kokybiškas dėl to, kad sekso lėlių viduje yra metalinė konstrukcija, primenanti žmogaus skeletą. Dėl šios priežasties sekso lėlė gali būti lankstoma visomis pageidaujamomis padėtimis. Pasitelkiant fantaziją oralinis ar analinis seksas gali suteikti dar aštresnių pojūčių išbandant neįprastą seksui aplinką. Beje, kokybiška sekso lėlė puikiai tinka naudoti ją ir vandenyje, tad maudynės su lėle vonioje gali tapti ne tik maloniu ritualu, bet ir naujų seksualinių pojūčių išbandymu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *