Sidabriniai auskarai ir jų tipai

sidabriniai auskarai

Sidabras – vienas seniausių žmogaus naudojamų metalų. Jis pakankamai lengvai apdirbamas ir yra populiarus dėl ypatingai aukšto atspindžio lygio. Būtent todėl iš šios medžiagos yra gaminami įvairūs papuošalai. Daugeliui žmonių sidabras priimtinesnis už auksą dėl universalios spalvos, kuri dera prie bet kokių drabužių ar kitų aksesuarų. Jis taip pat patrauklesnis savo kaina ir priežiūra – jį nesunku valyti, poliruoti. Ypatingai populiarūs sidabriniai auskarai, kurie gali būti skirtingų formų ir tipų. Kokie sidabrinių auskarų tipai populiariausi?

Sidabriniai auskarai-burbuliukai

Tai viena dažniausiai nešiojamų sidabrinių auskarų rūšių. Prie ausies prigludę burbuliukai neįpareigojantys, minimalistinio dizaino, kuris tinka ir dieną, keliaujant į darbą, ir vakare, dalyvaujant vakarėlyje. Sidabriniai auskarai-burbuliukai skirti kasdieniniam nešiojimui, jie greitai neatsibosta ir pernelyg nekrenta į akį. Jie gali būti visiškai paprasti, pagaminti tik iš sidabro arba su integruotais akmenėliais, akutėmis. Blizgesni, įmantresni auskarai-burbuliukai gali būti puikus papuošalas arba dovana artimai moteriai.

Apvalūs sidabriniai auskarai

Šis auskarų tipas taip pat itin populiarus ir gali būti pritaikytas labai įvairiai. Jei tokie auskarai nedideli, pagaminti tik iš vieno „ratuko“, jie irgi tinka kasdienai, atrodo subtiliai ir tuo pat metu atkreipia dėmesį į ausis. Tačiau apvalūs sidabriniai auskarai gali būti ir masyvesni, su tokiomis specialiomis detalėmis, kaip grandinėlės, akmenukai ir pan., kurie suteikia įmantrumo ir labiau tinka ypatingoms progoms. Svarbu įsidėmėti, kad ši auskarų forma tinka ne visiems, todėl prieš įsigyjant apvalius sidabrinius auskarus, juos reikėtų pasimatuoti ir išbandyti su įvairiomis šukuosenomis – tiek palaidais, tiek surištais ar sukeltais plaukais.

Kabantys sidabriniai auskarai

Tai sidabriniai auskarai, prie kurių pritvirtintas koks nors pakabukas. Dažnai tai būna akmenėlis, karoliukas, Svarovski kristalas ir t. t. Ilgi auskarai ypatingai tinka moterims, kurių veido forma kvadratinė arba ovali. Juos galite rinktis atkreipdami dėmesį ne tik į veido formą, bet ir į mėgstamus drabužius, kitus aksesuarus. Taip galėsite pasirinkti atitinkamos spalvos papildomas detales, kurios papildys jūsų įvaizdį ar išryškins akis, šukuoseną ar kitus jūsų bruožus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *