Patarimai nuotakai skirtų juvelyrinių dirbinių pasirinkimui

Nuo žiedų ar apyrankių, iki auskarų ir kaklo papuošalų – nuotakai tinkančių juvelyrinių dirbinių pasirinkimas yra labai atsakingas ir daug pastangų reikalaujantis procesas. Todėl labai naudinga pateikti ir kelis praktiškus patarimus.

Keli patarimai ieškant juvelyrinių dirbinių

Visuomet svarbiausia detale yra vestuvinė suknelė. Tačiau pasirenkami juvelyriniai dirbiniai turėtų ją dar labiau paryškinti ir pabrėžti. Tokiu atveju juvelyriniai dirbiniai tampa lyg „vyšnia ant torto viršaus“. Vienintelė taisyklė, kurią ieškant juvelyrinių dirbinių vertėtų pasitelkti, yra labai paprasta – „mažiau yra daugiau“. Taigi, papuošalai turėtų būti labai gražūs, tačiau jie neturėtų būti užgožiantys vestuvinę suknelę. Gali puikiai derėti perlai su deimantais, tačiau lygiai taip pat galima pasirinkti ir topazą, inkrustuotą į sidabrą ar paauksuotą juvelyrinį dirbinį.

Mados tendencijos

Kas dvejus arba ketverius metus yra pastebimi deimantų formų ir dizainų pokyčiai. Tačiau jei jūs nesate linkusios vaikytis šiuolaikinių mados tendencijų, visuomet galite rinktis ir klasikinius sprendimus – apvalius deimantus, inkrustuotus klasikinio dizaino juvelyriniuose dirbiniuose. Žinoma, taip pat madingi ir suasmeninti bei išgraviruoti juvelyriniai dirbiniai. Pastebimas ir gerokai liberalesnis požiūris į bendrą nuotakų stilių, kuomet pasitelkiami ir pritaikomi pakankamai neįprasti sprendimai, kurie traukia akį.

Ar reikėtų pirkti senovinius papuošalus

Kuomet svarstoma, kokius juvelyrinius dirbinius pasirinkti, dažnai iškyla klausimas ir apie senovinių papuošalų pasirinkimą. Ir tai tikrai nėra vienas iš tų sprendimų, kurį vertėtų akimirksniu pamiršti. Tiesą sakant, tai gali būti labai didelę reikšmę nuotakos įvaizdžiui turintis elementas. Todėl jei galvojate ir apie senovinius papuošalus, labai atidžiai įvertinkite jų asortimentą ir priimdami galutinį sprendimą būtinai atsižvelkite į norimą pasiekti galutinį rezultatą.

Kaip bėgant metams pasikeitė žiedų paieškos

Šiandien vestuvinių žiedų pirkėjai kur kas daugiau laiko ir pastangų yra linkę skirti paieškoms bei skirtingų žiedų palyginimui. Be to, bėgant laikui atsiranda ir vis daugiau pirkėjų, kurie žiedus yra linkę išsirinkti ir įsigyti internetu. Šiomis dienomis pirkėjai nevengia konsultuotis su juvelyrikos ekspertais, atsižvelgia į deimantų sertifikatus, susipažįsta su ne viena apžvalga ir atidžiai palygina jiems siūlomus žiedus. Ir nors klasikinio dizaino žiedai niekuomet neišeina iš mados, bėgant metams pastebima, kad vis daugiau žmonių nevengia rinktis modernesnius žiedus, pasižyminčius išskirtiniu ir originaliu dizainu.

Nesirinkite to, kas jums yra neįprasta

Iš pirmo žvilgsnio kartais gali atrodyti, kad tokiai ypatingai šventei kaip vestuvės turėtų būti pasirinktos ir labai ypatingos bei galbūt netgi neįprastos detalės, tačiau iš tikrųjų turėtumėte orientuotis į tai, kas atitinka jūsų skonį ir stilių. Taigi, rinkitės juvelyrinius dirbinius, kuriuos dėvėdamos jaustumėtės komfortiškai ir išliktumėte savimi. Tikrai nevertėtų savo vestuvėms pasirinkti papuošalo, kurio jūs niekuomet nesirinktumėte dėvėti bet kurią kitą dieną.

Neperženkite savo biudžeto

Kai formuojate savo būsimoms vestuvėms skirtą biudžetą, visuomet yra naudinga didesnę dalį biudžeto skirti toms sritims, kurios turės pačią didžiausią reikšmę jūsų ypatingajai dienai. Tačiau jei jūs visą gyvenimą svajojote apie deimantinį nuotakos papuošalą ir jūsų biudžetas tai leidžia – būtinai tai įgyvendinkite.

Kaip bebūtų, dauguma būsimų nuotakų paprastai daugiau lėšų skiria šventės vietai, floristikai ar vestuvinei suknelei. Todėl svarbu pradėti nuo savo prioritetų nustatymo, o tuomet imtis juvelyrinių dirbinių paieškos. Tikrai nevertėtų peržengti savo iš anksto nustatyto biudžeto renkantis juvelyrinius dirbinius, kadangi priešingu atveju tai tik nuliūdintų jus ir sukeltų papildomų nepatogumų. Todėl pagalvokite apie tai, kiek planuojate išleisti papuošalams, o tuomet kibkite į jų paieškas.

PLAČIAU: https://ziedelis.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *