MTD sodo traktoriukai, trimeriai, krūmapjovės ir jų dalys

 

„Modern Tool and Die Company“ sutrumpintai būtų MTD yra viena didžiausių pasaulyje motorizuotos sodo technikos gamintojų. Europoje ši kompanija turi kelis pavadinimus „MTD“, „WOLF-Garden“ bei „Cub Cadet“, kurių technika pritaikyta įvairiems poreikiams – nuo paprasto sodininko iki profesionalo. Prekių asortimentą sudaro žoliapjovės, vejapjovės, šakų smulkintuvai, grandininiai pjūklai ir kt. Kokybiškos, sumontuotos MTD dalys bei naujausios technologijos užtikrina technikos ilgaamžiškumą ir praktiškumą.

MTD traktoriukai

MTD traktoriukai puikiai pritaikyti pjauti sodo žolę bei atlikti kitas funkcijas – nupūsti lapus, kasti sniegą. Skirtingų modelių traktoriukai pritaikyti maženiam ar didesniam žemės plotui apdirbti.

Vienas paprastesnių modelių MTD 96, tačiau net ir jame yra sumontuotos MTD dalys – rinktuvai, mulčiavimo komplektas. Rinktuvų dėka nupjautą žolę galima greitai ir patogiai surinkti į talpą ir išvežti, o mulčiavimas naudingas kai pjaunama žolė nėra didelė. Ji sukapojama ir paliekama ant dirvos, taip tampa natūralia trąša.

Galingesnis ir profesionalams labiau skirtas MTD traktoriukas „SMART RE-125“, juo galima pjauti žolę įvairiame aukštyje – nuo 30 – 95 mm. Šios technikos pjovimo sistemos MTD dalys:

  • du peiliai,
  • plovimo purkštukai;
  • išmetimo deflektorius;
  • žolės krepšys;
  • mulčiavimo rinkinys;
  • pjovimo aukščio reguliatorius.

Maksimali traktoriuko galia 12,5 arklio galių.

MTD trimeriai ir krūmapjovės

MTD prekiniam ženklui priklauso ir kita sodo technika – trimeriai, krūmapjovės. Jie praverčia kai reikia nupjauti žolę arti medžių, uogų krūmų, pastatų. Krūmapjovės pasižymi didesne galia ir gali pašalinti ne vietoje išaugusius plonus medelius, krūmus.

Kartais MTD dalys trimeriuose užsikemša, dažniausiai taip nutinka su oro filtrais ir karbiuratoriumi, dėl to, kad kure pasitaiko šiukšlyčių, kurios papuola į kuro sistemas. Žemiau atsakysime, kur galima įsigyti atsarginių MTD dalių.

MTD dalys sodo traktoriukams, trimeriams, krūmapjovėms

Kokybiškas MTD dalis įvairiai šio prekės ženklo technikai galima rasti interneto svetainėje agropartsbaltija.lt. Ieškant, pavyzdžiui, traktoriukų peilių, reikėtų spausti ant puslapio „Traktoriukų dalys“, tada „Sodo traktoriukų peiliai“. Kairėje pusėje rasite įvairių prekės ženklų pavadinimus, taigi padėkite varnelę ant pavadinimo MTD ir suraskite jums tinkančius peilius.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *