Nauji butai Senamiestyje: kuo jie kitokie?

Tie, kas mėgsta miesto šurmulį ir naktinį gyvenimą, ieško būstų miesto centre. Sostinė – puikus pasirinkimas, mėgstantiems miesto gyvenimą. Vilniuje nauji butai Senamiestyje – itin populiarūs. Nors čia gausu ir senos statybos butų pardavimui. Visgi, senamiestis turi tam tikrą specifiką, apie kurią reikėtų žinoti renkantis butą pirkimui.

Senamiesčio privalumai

Gyventi Senamiestyje – puikus pasirinkimas. Vien ką reiškia vaizdai per būsto langą. Ieškant gyvenamosios vietos miesto centre, galite rasti daug pasirinkimų su dailiais vaizdais į Vilniaus senamiesčio gatveles, pastatus raudonais stogais, aikštes, bažnyčias. Tai išskirtiniai vaizdai, kurie pakeri kiekvieną miesto mylėtoją. Kas gali būti geriau už galimybę išgerti rytinės kavos balkone mėgaujantis bundančio miesto vaizdais.

Be to, gyvenant centrinėje miesto dalyje, sutaupote daug laiko. Nes dažniausiai būtent centre ir senamiesčio dalyse galima rasti daugelį valstybinių institucijų, taip pat centre veikia ir ugdymo įstaigos. Čia puikiai išvystyta infrastruktūra. O atskiro pastebėjimo vertos kavinės, restoranai, barai, muziejai ir teatrai, kur galima mėgautis laisvalaikiui ir pramogauti. Viskas čia pat – ranka pasiekiama. Nereikia gaišti miesto kamščiuose ar ieškoti transporto. Daug ką Vilniaus centre galima pasiekti tiesiog pėstute.

Naujos ar senos statybos?

Kalbant apie senamiesčio specifiką, pirmiausia, reikia galvoti apie tai, kokio tipo butą rinktis. Jeigu Jus domina nauji butai Senamiestyje, galite tikėtis patogaus išplanavimo ir modernaus buto. Nekilnojamojo turto vystytojai kiekvienais metais rinkai pasiūlo vis naujesnius projektus su moderniais sprendimais. Senamiestyje – taip  pat. Daugelis tokių butų ne tik patogiai išplanuoti, bet ir įrengti netoli žaliųjų erdvių. Pavyzdžiui, netoli Vilnelės, kuri skiria Senamiestį nuo Užupio. Laisvu laiku tikrai norėsite pasivaikščioti ir šiame legendų bei istorijų apipintame rajone.

Tad nauji butai Senamiestyje leidžia pamiršti apie daug įprastų problemų, kurios kyla gyvenant Senamiestyje – tai seni pastatai, kurių sienos neatrodo patikimos, varvantis stogas ar amžinas galvos skausmas dėl automobilio stovėjimo vietos. Naujos statybos butų projektuotojai savo klientams siūlo šiuolaikiškus ir patikimus butus.

Tačiau nauji butai Vilniuje kainuoja brangiau nei butai senos statybos namuose. O Senamiestyje kainos didžiausios nei bet kuriame kitame Vilniaus rajone. Tačiau jeigu norite šiek tiek sutaupyti, pagalvokite ir apie tai, kad senos statybos butuose Jus pasitikti gali senos kanalizacijos problemos ir ne būtinai Jums draugiški kaimynai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *