Kaip išsirinkti labiausiai tinkamą suknelę pagal figūros tipą?

Bene kiekviena moteris mėgsta dėvėti sukneles. Kai kurios jas užsivelka tik vasaromis, kai už lango per daug karšta, jog būtų galima vaikščioti su džinsais, o štai kitos – naujų suknelių ieško net ir žiemomis, kai lauke vis didėja šaltis. Visgi, neretai besirinkdamos šį drabužį, moterys nežino, kuri iš suknelių Joms būtų pati tinkamiausia. Laiko ar kantrybė matuotis visas iš eilės turi ne kiekviena, tad galiausiai, nesuradę sau patikusios, kai kurios iškart pagalvoja, jog suknelės – ne joms. Tačiau, tereikia žinoti savo figūros tipą ir kokios suknelės jam tinkamiausios, tad skaitykite straipsnį toliau ir Jums nebereikės gaišti valandos laiko tam, jog pagaliau rastumėte puikiai tinkančią suknelę.

Kriaušės formos figūra yra pati dažniausia moterų tarpe. Tokiam tipui būdingas lieknas liemuo ir platesni už krūtinę klubai. Šiai figūrai labiausiai tinka tokios suknelės, kurios apglėbia viršutinę kūno dalį ir platėja žemyn. Tuo tarpu, pieštuko formos figūros moterys (pečiai, liemuo ir klubai yra toje pačioje linijoje) turėtų pasirinkti įliemenuotas sukneles arba tokias, kurios sukuria proporciją tarp viršutinės bei apatinės kūno dalių. V formos figūrą turinčioms moterims patartina pasirinkti varpelio formos suknelę, kuri platėja į apačią. O štai smėlio laikrodžio figūros tipą turinčios merginos geriausiai atrodys su suknelėmis, kurios turi diržą. Apskritimo dydžio figūrai, kuriai būdinga didesnė viršutinė kūno dalis, labiausiai tiks trumpos suknelės, kadangi ilgesnės gali pridėti papildomos apimties. Venkite beformių suknelių, verčiau rinkitės tokias, kurios išryškintų figūros privalumus.

Taigi, stilingos suknelės yra prieinamos tikrai kiekvienai moteriai, tereikia žinoti savo figūros tipą ir kokie drabužiai jam yra tinkamiausi. Jeigu nežinote, kur galėtumėte įsigyti dailių suknelių, užsukite į https://redriver.lt/ , kuriame rasite nebrangių, įvairiems figūros tipams tinkamų drabužių. Nepamirškite, jog vis dėlto svarbiausia tai, kaip Jūs jaučiatės apsivilktame drabužyje, todėl, net jeigu norite įsigyti kažką, kas visiškai neatitinka Jūsų figūros tipo, tačiau jaučiatės graži– pirmyn. Juk pasitikėjimu spinduliuojančios moterys jau yra pačios gražiausios, kad ir ką bedėvėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *