Kokie sidabriniai auskarai Jums labiausiai tinka pagal veido formą?


sidabriniai auskarai

Papuošalai gali pradžiuginti bet kokią moterį, greičiausiai,net pačią liūdniausią dieną. Dažnai papuošalai tampa puikiu pasirinkimu, norintnustebinti mylimą moterį svarbios šventės proga ar tiesiog norint pradžiuginti.Tačiau ne ką rečiau damos papuošalus sau perka pačios. Ir tuomet pasirinkimui,kaip įprasta, skiria daugiau dėmesio ir laiko. Pavyzdžiui, ar žinote, kokie sidabriniai auskarai Jums tiktų pagal Jūsų veido formą?

Būtent papuošalų, makiažo ir kitų stiliaus detalių ir elementų derinimas prie kūno formų,plaukų ar akių spalvos, veido tipo ir lemia tai, ar pavyks sukurti vientisąstilių. Pasirodo, papuošalai stipriai prisideda prie to, kokį įspūdį paliksiteaplinkiniams. Jeigu kaip tik ieškote, kokiais naujais auskarais praturtintipapuošalų dėžutę, Silvera.lt siūlo platų gaminių pasirinkimą. Pažiūrėkite,kurie labiausiai tiks Jums.

Ovalus veidas – universalus

būtent ovalo veido moterims daug laužyti galvą papuošalų parduotuvėje nereikėtų, nes jų veido forma tokia, jog joms tinka kone visų tipų auskarai. Kadangi Jūsų veidas yra pailgas, Jums puikiai tiks tiek masyvūs, tiek itin kuklūs auskarai. Jie gali būti vientisi ar su deimantais. Tačiau geriausia būtų vengti per ne lyg ilgų ir plonų auskarų, kurie sukurtų įspūdį, jog Jūsų veidas yra dar ilgesnis.

Apvalūs skruostukai

Moterys apvaliu veidu, dažnai laikomos itin simpatiškomis, tačiau norint išsirinkti jų veido bruožus pabrėžiančius papuošalus, gali tekti kaip reikiant pavargti. Stiliaus žinovai pataria vengti apvalių detalių, nors kartais manoma, kad būtent apvalūs sidabriniai auskarai labiausiai tinka tokioms moterims. Tai nėra tiesa. Geriausiai būtų pirkti pailgus auskarus, kurie pabrėžtų Jūsų veido formas. Reikėtų vengti kvadratinių ri trikampių elementų, kurie gali optiškai pastorinti Jūsų veidą ir kaklo sritį.

Trikampiui veidui reikia švelnumo

Turbūt jau galite įspėti, jog trikampio veido formų savininkėms reikėtų vengti itin aštrių kampuotų auskarų. Dažniausia trikampio veido savininkių kakta būna gana aukštą, o skruostikauliai ryškūs ir matomi, todėl norint sukurti vientisą ir harmoningą stilių, reikėtų šiek tiek sušvelninti savo veido formas. Tai geriausiai padaryti padeda nedideli sidabriniai auskarai, taip pat tokie, kurie išsiskiria apvaliomis formomis. Nepamirškite, jog itin ilgi ir smailūs auskarai, optiškai gali Jūsų veidą dar labiau prailginti ir pabrėžti ir taip išsišokusias linijas, todėl, tokių papuošalų reikėtų vengti. Tai padės išvengti itin griežto ir šalto įvaizdžio sukūrimo, išlaikyti moteriškumą ir eleganciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *