Kam reikalingos kapų plokštės?

Antkapis, taip pat žinomas kaip kapų plokštės, yra aukšta akmeninė konstrukcija, esanti ant kapo. Paprastai jame rodomas mirusiojo vardas ir epitafija, kurią gali parašyti šeimos nariai, norintys įamžinti savo mylimojo atminimą toje vietoje. Marmurinis arba granitinis antkapio paminklas laikomas esminiu akmens apdirbimo pramonės aspektu ir šimtmečius buvo daugelio kultūrų dalis, tarnaujantis kaip mirusiųjų priminimas ir atminimas.

Kapų plokštės yra ra keletos  dizaino ir variantų. Yra tikrų idėjų pagerbti išėjusiuosius – nuo paprasto granito antkapinio paminklo iki marmurinio antkapio su graviravimu. Antkapiai turi ypatingą reikšmę žmonių gyvenime, nes jie tiki, kad yra amžinai susiję su mirusiais. Antkapiai sukurti taip, kad galėtų branginti savo artimųjų gyvybes. Ženklinimo ar paminklo dydžiui ar tipui apribojimų nėra. Tačiau kapinės dažnai reguliuoja antkapių dydį ir tipą. Kodėl granitas yra dažniausiai naudojamas akmuo kapų plokštėse? Granito antkapiai yra pagaminti iš patvariausios, natūralios medžiagos. Jie yra neakėti ir niekada neišbluks ir neskils. Tai reiškia, kad granitiniai antkapiai daro labai gražius atminimo ženklus jūsų artimiesiems ir suteikia ilgalaikę duoklę jų prisiminimams. Dauguma žmonių juos mėgsta, nes gerai  ir estetiškai atrodo ir tarnauja visą gyvenimą. Tai puikus kokybės ir kainos santykis.

Granitas turi nuostabią tekstūrą ir yra įvairių spalvų – nuo ryškios raudonos iki įtaigios juodos, nuo giliai mėlynos iki nuostabios pilkos spalvos.  Populiariausios granito antkapio spalvos. Granitas yra įvairių spalvų, įskaitant raudoną, mėlyną, auksinį, geltoną, sidabrinį, žalią ir kt. Jei nesate tikri, kokio tipo granitą turėtumėte pasirinkti, kad sukurtumėte paminklą kieno nors kapui, kreipkitės į specialistus ir jie jums mielai padės išsirinkti tinkamas spalvas.

Juodasis granitas  turi lygų paviršių, todėl antkapis gali atrodyti iškilmingesnis ir oresnis. Juodojo granito antkapis taip pat turi karališką išvaizdą, ypač kai jį supa šviesesnės spalvos antkapis. Juodasis perlas: akmuo turi unikalų sidabrinių metalinių smulkių atraižų išklotą juodame fone. Dėl savo savybių, tokių kaip mažas vandens sugėrimas, ypatingas kietumas ir didelis stiprumas, jis idealiai tinka paminklams. Absoliuti juoda: akmuo turi aukštą, tankią ir nuoseklią tekstūrą, kuri įsilieja į bet kurią erdvę ir sukuria elegantišką išvaizdą, kuri yra ir vizualiai patraukli, ir suteikia jūsų antkapiui vizualinio įdomumo. Mėlyna yra pasitikėjimo savimi spalva. Tai dažnai siejama su pasitikėjimu, lojalumu ir lyderyste. Tai netgi sukuria kontrastą, dėl kurio antkapis  lengvai matomas iš toli, o kartu yra pakankamai arti gamtos, kad galėtų susimaišyti su aplinka. Nors daugelis žmonių ieško subtilių paminklų, kiti nori, kad jie būtų tokie pat gyvybingi ir energingi, kaip ir mirusysis. Granito antkapiai  yra įvairių raudonų atspalvių, kurie simbolizuoja jėgą, galią, energiją ir meilę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *