Išskirtinių ir suasmenintų dovanų idėjos

dovanos

Tobulos dovanos paieškos kartais gali tapti tikru košmaru – ypač, jei būsimas dovanos gavėjas turi viską, ko jam galėtų reikėti. Ir viskas tampa dar sudėtingiau, jei dovana renkama draugui ar šeimos nariui, kurio nematėte daugybę metų. Todėl jei jau kurį laiką artimiau nebendravote su žmogumi, kuriam renkate dovaną, jos suasmeninimas gali tapti dar sudėtingesnis. Todėl šiandien GeliuPasaulis.lt dalinasi geriausiomis dovanų idėjomis, kurios turėtų palengvinti visą dovanų paieškos procesą, kartu sumažinant ir jūsų patiriamą stresą!

Suasmenintas atvirukas

Mes visi puikiai suprantame, kad atvirukai įprastai yra pakankamai nuobodus ir pabodęs sprendimas, tačiau tai yra neišvengiamas priedas prie kiekvienos dovanos. Be to, jis nebūtinai turi atrodyti įprastai ir tradiciškai, kadangi atviruką visuomet galite suasmeninti. Tam galima pasinaudoti įvairiomis paslaugomis, kurias galite lengvai surasti internetu. Puikiu pasirinkimu galėtų tapti tam tikra asmeninė nuotrauka, kuri būtų „įtraukta“ į jūsų dovanojamą atviruką. Taip pat, jei jūs esate kūrybiški, galite atviruką pagaminti ir savo rankomis. Tai suteiktų jam dar daugiau vertės.

Originalūs dovanų maišeliai

Jūsų išrinkta dovana būtinai privalo būti įteikta originaliame dovanų maišelyje. Pasistenkite atrasti labai šiltai atrodantį dovanų maišelį, kuris atitiktų dovanos išmatavimus. Žinoma, kiekviena dovana yra skirtingo dydžio, todėl kartais gali būti sudėtinga atrasti tinkamo dydžio dovanų maišelį. Tokiu atveju visuomet verta pasinaudoti specializuotomis internetinėmis parduotuvėmis, kuriose yra siūlomas didesnis dovanų maišelių asortimentas (https://geliupasaulis.lt/lt/dovanu-maiseliai/).

Nuotraukų rėmeliai arba albumas

Įrėminta nuotrauka yra labai greitas ir puikus sprendimas dovanai – jis nereikalauja didelių pastangų, tačiau tuo pačiu yra ir labai sentimentalus pasirinkimas. Tereikia įsigyti rėmelį (arba albumą) ir surasti gražią nuotrauką. Be abejo, reikėtų pasinaudoti kokybiškomis nuotraukų gamybos paslaugomis, užtikrinant, kad nuotraukos būtų atspausdintos ant kokybiško popieriaus ir nebūtų tepios. Be to, šiandien galima užsisakyti ir albumų gamybos paslaugas, tokiu būdu sukuriant visiškai unikalų ir suasmenintą albumą.

Padovanokite patirtį

Ar jums brangus žmogus, kuriam renkate dovaną, turi tam tikrų pomėgių ar hobių, kuriems skiria pakankamai daug dėmesio ir laiko? O galbūt yra kažkas, ką jis/ji visuomet norėjo išbandyti ir patirti, tačiau neturėjo tam galimybių ar tinkamos progos? Jūs niekuomet neprašausite pro šalį, jei padovanosite patirtį. O jei jums trūksta idėjų, galite pasinaudoti keliomis iš jų:

 • Arbatos gėrimo ceremonija
 • Ekskursija (turas) su gidu po miestą
 • Pasivažinėjimas superautomobiliu
 • Skrydis oro balionu
 • Dažasvydis
 • Trijų patiekalų vakarienė
 • Apsilankymas zoologijos sode
 • Atpalaiduojanti diena SPA centre
 • Turistinė kelionė į užsienį
 • Bilietai į teatrą arba į kiną
 • Skraidymo pamokos
 • Kulinarinės pamokos

Iš tikrųjų yra tiek daug pasirinkimų, kad visų nė nebūtų galimybės išvardinti, todėl jei jūs nuspręsite padovanoti patirtį, neabejotinai turėsite didžiulę pasirinkimo laisvę.

Aukštos kokybės aksesuarai

Dauguma žmonių turi jiems būtiniausius aksesuarus. Mes visi naudojame tokius aksesuarus kaip diržai ar piniginės, tad kodėl gi nepadovanojus naujo ir kokybiško aksesuaro? Ir net jei būsimi dovanų gavėjai jau turi tam tikros rūšies aksesuarus, turėdami bent keletą skirtingų pasirinkimų, galės lengviau koreguoti savo kasdienį įvaizdį, pasirenkant tai, kas atitinka jų nuotaiką.

Grožio dovanos

Yra labai sudėtinga žinoti, ką kiekviena moteris turi savo makiažo priemonių kolekcijoje, tačiau jei moteris, kuriai planuojate padovanoti dovaną, dievina grožio ir kosmetikos priemones, jūs niekuomet neprašausite pro šalį pasirenkant aukštos kokybės lūpdažius. Galite pasirinkti universalias spalvas, pvz., kūno spalvos, natūralią ar rausvą.

Dekoratyvinės žvakės

Dekoratyvinės ir kvepiančios žvakės visuomet yra puikus ir mielas pasirinkimas, kuris tobulai tinka priedui prie pagrindinės dovanos. Kadangi dekoratyvinės žvakės yra ir puikios bei daugelio pamėgtos interjero detalės, šiuolaikinėje rinkoje galime matyti jų didžiulį asortimentą – nuo šokoladukų formos, iki kvepiančių skirtingų dydžių žvakių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *