Žymiausios lankytinos vietos Druskininkuose

druskininkai

Druskininkų kurortas jau daugybę metų vilioja Lietuvos bei užsienio svečius savo nuostabiu kraštovaizdžiu, paslaugomis bei pramogomis. Daugelis miesto lankytojų mėgaujasi gydomosiomis bei grožio SPA procedūromis, tačiau poilsis Druskininkuose nebūtinai tūri būti pasyvus ir susijęs su SPA. Todėl šiame straipsnyje Jūsų laukia lankytinos vietos Druskininkuose, kurios yra tikrai vertos Jūsų dėmesio.

Vijūnėlės ir Druskonio žiedo parkai

Šie parkai lankytojus vilioja nuostabiai išsiraizgiusiais takais ir takeliais, aukštomis pušimis bei vyraujančia ramybe. Vijūnėlės ir Druskonio žiedo parkai gali pasigirti įspūdingo grožio gėlynais, puraus ir švelnaus smėlio paplūdimiais, kavine, vaikų žaidimo bei tinklinio aikštele.

Karolio Dineikos Sveikatingumo Parkas

Tai yra mažiau žinomas, tačiau pats unikaliausias ir įdomiausias parkas Druskininkuose. Visai neseniai atnaujintas parkas yra puikiai suderintas su patogia miesto infrastruktūra. Parke stūkso aukštos pušys bei teka Ratnyčėlės upė. Lankytojai gali išbandyti akupresūros baseinėlį, vandens kaskadas ar vaikščiojimo baseinėli, o vaikai gali dūkti ant daugybės karstynių.

Mikalojaus Konstantino Čiurlionio memorialinis muziejus

Domintiems menais ir kultūra, turėtų patikti jaukus ir nedidelis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio memorialinis muziejus, kuriame turėsite galimybę susipažinti su jo gyvenimu ir kūryba. Muziejaus lankytojai turi išskirtinę galimybę pamatyti ankstyvuosius menininko darbus, autentiškus Jo šeimos baldus ir net Čiurlionių vaikų grojimo fortepijonu tvarkaraštį.

Gydyklų parkas

Šis parkas yra įsikūręs pačioje Druskininkų širdyje. Čia rasite skulptūromis turtingą Vilniaus alėją, lynų keltuvo apatinę stotį bei Druskininkų šokantį fontaną. Fontano pasirodymu geriausia mėgautis vakare, kuomet būna jau sutemę.

Apverstas Namas

Apverstas namas yra viena iš naujausių Druskininkų pramogų ir lankytinų vietų. Jis yra įsikūręs Vilniaus alėjoje ir yra itin mėgiamas mažųjų turistų. Užsukę į šį namą ne tik apgausite smegenis ir patirsite keistus pojūčius, bet ir pasidarysite labai gražių ir įdomių nuotraukų.

Druskininkų vandens parkas „AQUA“

Tai yra pirmasis vandens pramogų parkas Lietuvoje, tačiau jis iki šiol išlaiko itin aukštą pramogų kokybės lygį. Jūsų laukia daugybė baseinų, dvidešimt pirčių ir daugybė įvairių nusileidimo kalnelių bei čiuožyklų. Laikas AQUA parke tikrai neprailgs, galėsite apsilankyti EAST ISAND SPA centre, vaikų erdvėje, įvairiose kavinėse, restoranuose ar net boulinge.

UNO parkas

UNO parkas yra įsikūręs visai šalia vandens parko, vos už 200 metrų. Šis nuotykių parkas kviečia išbandyti daugybę trasų medžiuose, net keturias skrydžių per Nemuną linijas ir šuolį lynų supynėmis iš 21 m. aukščio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *