Veido kremai vyrams – būtina vyriško tualeto dalis

kremai vyrams

Vyrai daug kremų paprastai neturi. Priešingai, nei moterys, jiems raukšlės suteikia savotiško žavesio ir rodo išmintį, patirtį, o ne primena apie amžiaus naštą. Dėl šio požiūrio kremai vyrams yra gana reti tualeto spintelėse. Be reikalo…

Vyriški veido kremai nuo 30 metų vyrams praktiškai jau yra beveik būtini. Tiksliau sakant, tai vienas preparatas – drekinamasis veido kremas sausai odai. Oro kondicionierius, aktyvus sportas, ilgas buvimas lauke išsausina odą, todėl ji pradeda šerpetotis ir pasidaro šiurkšti. Galimos įvairios dermatologinės ligos, tad būtina prisižiūrėti labiau. Analogiška situacija yra ir su mišria oda. Nebrangus drekinamasis veido kremas misriai odai taip pat turėtų būti daugelio vyrų spintelėse. Jis atpalaiduoja odą, padaro ją švelnesne ir apsaugo nuo išorinio poveikio.

Riebios odos savininkai tiesiai šviesiai rėžia: mums kremai nereikalingi. Mūsų oda ir taip riebi, kam ją dar papildomai užkišti augaliniais riebalais? Taip, dalis tiesos yra. Tik reiktų priminti, kad drekinamasis veido kremas riebiai odai labai padeda, kai oda yra nudegusi. Štai šią vasarą jos prisireikė net ir užkietėjusiems kremų priešininkams – saulės buvo daug, o oda labai nemėgsta būti perdžiovinta.

Kai tau virš 50, prasideda raukšlių naikinimo vajus. Pasižiūrėkite į reklamas – geriausi kremai brandžiai odai yra skirti būtent raukšlėms slėpti ir odai patempti. Natūralu, kad tokio amžiaus vyrams oda tampa nebe tokia elastinga, todėl ir formuojasi gilios raukšlės. Tokie veido kremai nuo 50 vyrams yra irgi būtini, jei norima atrodyti gerai. 50 metų vyriškis yra pakankamai stiprus ir aktyvus, todėl jam būtina atrodyti geriau. Moterys sutinka, kad atrodyti galima ir jauniau. Tam reikalingas tik tinkami kremai ir reguliarus jų naudojimas. Jos žino, kad geriausi veido kremai nuo rauksliu yra su hialuronu. Greičiausiai pačios tokį jau naudoja. Vyriška oda kiek kitokia, nei moteriška, todėl reikėtų pasidomėti būtent vyriškais kremais, nenaudoti moteriškų, kad ir kokie jie švelnūs būtų ar maloniai kvepėtų.

Odos priežiūra yra aktuali ir jaunesniems, tačiau čia kalbama daugiausiai apie aknės problemas, kurios sprendžiamos net iki 25-27 metų amžiaus.

Kremai po skutimosi – kita tema, kuriai reiktų skirti atskirą straipsnį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *