Skyrybų procesas ir jo aktualijos

Nesvarbu, ar numatėte, kad tai įvyks, ar patys inicijavote, ar buvote užklupti, skyrybos ir visas skyrybų procesas niekada nebūna lengvas. Visais atžvilgiais tai yra pabaiga to, ką kažkada laikėte nuolatiniu dalyku. Todėl lengva, kad pyktis, nuoskauda ir kitos panašios stiprios emocijos aptemdys po skyrybų vykstantį procesą ir padarys jį daug skausmingesnį tiek emocijų, tiek išlaidų prasme. Pavyzdžiui, jei nesiimsite priemonių, kurios padėtų susidoroti su skyrybų liūdesiu, savo skyrybų advokatą galite paversti terapeutu ir taip smarkiai padidinti jo paslaugų kainą. O jei liūdesys peraugs į pyktį ir jūs pamiršite, ko iš tikrųjų norite iš skyrybų, pasekmės bus sunkios. Todėl svarbu vadovautis tinkamais skyrybų patarimais.

Žinokite, ko norite

Kai kalbama apie skyrybas, labai svarbu tiksliai žinoti, ko jūs iš tikrųjų norite. Tokiu būdu jums bus daug lengviau planuoti savo tolimesnius žingsnius ir siekti konkretaus rezultato.

Pagalvokite apie vaikus

Suprantama, kad skyrybų metu jums kils daug neigiamų emocijų ir visuomet lydės didelis stresas. Tačiau jūs privalote galvoti ir apie savo vaikus, kuriems bus daug sunkiau nei jums.

Apsvarstykite galimybę nutraukti santuoką bendradarbiaujant

Jei jums pavyktų su savo antrąja puse susitarti dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu, galite būti tikri, kad išvengtumėte didelio streso, įtampos ir nerimo. Be to, tokiu atveju jūs sutaupytumėte ir gerokai daugiau laiko bei pinigų.

Pasikalbėkite su terapeutu

Ne ką mažiau svarbu pasirūpinti ir savo psichologine būsena. Normalu, kad skyrybų proceso metu jus gali aplankyti labai daug neigiamų jausmų ir kartu galite panirti į depresiją. Tokiais atvejais labai veiksmingai gelbsti psichologai.

Pakeiskite savo požiūrį

Turėtumėte pakeisti ir savo požiūrį į daugelį dalykų, kurie vyksta skyrybų proceso metu. Tas pats pasakytina ir apie tai, kaip jūs žvelgiate į jūsų laukiantį naują gyvenimo etapą.

Sužinokite kuo daugiau apie skyrybų procesą

Turėtumėte pasistengti apie skyrybų procesą sužinoti kuo daugiau informacijos, kadangi tokiu būdu jūs galėsite daug lengviau pajudėti iš dabartinio taško, nekeldami sau pernelyg didelio streso ir įtampos.

Skirkite laiko susirasti tinkamą skyrybų advokatą

Net jei iki šiol manėte, kad viskuo rūpinsitės patys, turėtumėte apsvarstyti galimybę kreiptis į skyrybų advokatą, kuris padėtų jums visame jūsų laukiančiame skyrybų procese.

Sutvarkykite savo finansus

Nepamirškite ir apie savo finansus, kurie šiuo laikotarpiu vaidins labai svarbų vaidmenį. Būtinai surinkite visus reikalingus finansinius dokumentus, suformuokite savo biudžetą ir apgalvokite, kiek išlaidų jums gali tekti patirti.

Įsipareigokite gerbti vienas kitą

Nors šią akimirką galite būti labai neigiamai nusiteikę savo sutuoktinio atžvilgiu, vis dėlto, turėtumėte pasistengti vienas kitą gerbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *