Skaistalai – kokia jų funkcija?

skaistalai

Šiais laikais kosmetikos parduotuvės klesti. Visos merginos bei moterys rūpinasi savo grožiu ir siekia tobulybės. Nors ją surasti gal ir neįmanoma, bet visada daug smagiau yra išeiti iš namų ne tik gaiviai kvepiant, susišukavus, bet ir paryškinus savo tam tikrus veido bruožus ir pasidarius gaivų makiažą.

Gera žinia dar ir ta, kad visas kosmetikos priemones šiais moderniais laikais galime įsigyti internetinėse parduotuvėje. Jūs tik susirenkate savo prekių krepšelį ir labai greitai siunta bus pristatyta į namus arba artimiausią pasirinktą paštomatą. O tai, kas turi būti kiekvienos moters kosmetikos krepšelyje visos puikiai žinome: veido valymo priemonės, dieninis bei naktinis kremai, makiažo pagrindas, maskavimo korektoriai, biri arba kompaktinė pudros, antakiams skirtos priemonės, akių šešėliai, tušas bei lūpdažiai. Atrodo, skaistalai dar nebuvo paminėti, bet jie yra ne ką mažiau svarbūs nei pudra, blakstienų tušas ar maskavimo korektorius.

Siekiant tobulumo atliekant makiažą nebeužtenka tik pudros bei lūpų dažų. Tiek birūs, tiek ir skysti skaistalai gali paslėpti arba priešingai – paryškinti pageidaujamus Jūsų veido bruožus, taip sukuriant įspūdingą makiažą. Tad veido oda turi būti visų pirma jau padengta pudra ir tik tuomet bus tepami skaistalai visų pirma ant skruostikaulių, bet gali būti naudojamos dengimui ir kitos veido dalys. Skaistalai padeda modeliuoti veidą. Taip pat jų svarbi funkcija yra gyvybingumas bei energija bendram įvaizdžiui. Žinoma, tik svarbu jais išmokti tinkamai naudotis ir atsirinkti, kurie – birūs ar skysti skaistalai labiau patiks Jūsų veido odai.

Taigi skaistalus tepkite tam tikra tvarka bei eiga, priklausomai, koks yra Jūsų veido tipas:

  • Tarkim, jeigu turite platų veidą, tai jį modeliuojant naudokite kuo vertikalesnes linijas.
  • Jei veidą priskirtumėte prie kampuotų, tai Jūsų siekiamybė yra jį sušvelninti ir tam naudokite makiažo linijas, kurios tepamos nuo aukščiausios skruostikaulio šono vietos ir tik tuomet jos būna einančios žemyn.
  • Tuo tarpu apvaliaveidėms moterims geriausia būtų įtraukti skruostus ir tuomet braukti įstrižą, vieną „V“ raidės pusę primenančią liniją po skruostikauliais. Rekomenduojama, kad ji prasidėtų nuo ausies ir eitų link Jūsų lūpų kampučių, bet pasistenkite sustoti ties pirmuoju „kalneliu“.
  • Ovaliam veidui dažniausiai norisi sušvelninti smakrą, todėl galite šiek tiek skaistalų užtepti skruostikaulių šonuose ir tada juos išsklaidyti braukiant šepetėlį su skaistalais žemyn.
  • Paskutinis veido tipas yra pailgas ir jam platumo gali suteikti horizontali skaistalų linija. Ją reikėtų lengvai nubrėžti pačioje aukščiausioje skruostikaulio vietoje judant link plaukų augimo kontūro.

Tikriausiai puikiai supratote, kad nuo šios skaistalai turi atsirasti ir Jūsų kosmetikos krepšelyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *