Saldainiai maloniai pertraukai darbe

pralines and ice coffee
Photo by Amine on Pexels.com

Kaip galvojate, ar reikalingi saldainiai ant jūsų biuro stalo? Na, žinoma, jie nėra privalomi, tačiau gali būti puiki pagalba kai išnaudojate visas savo jėgas, ar kai stresuojate prieš svarbų susitikimą. „Eurobiuras“ biuro prekių parduotuvės komanda pagalvojo apie tai, kad saldainiai darbo pertraukų metu būtų puiki priemonė pasisemti gerų emocijų. Todėl „Eurobiuro“ elektroninėje parduotuvėje šalia įvairių kanceliarinių prekių galite įsigyti ir saldumynų.

Eurobiuras.lt internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškų saldainių:

1. „Merci“ – vokiški skanumynai

Daugumai jūsų gerai pažįstami saldainiai nedidelių šokolado plytelių pavidalu „Merci“. Nuostabu tai, kad turint šią dėžutę, galima rinktis šokoladą pagal nuotaiką – saldesnį pienišką, ar labai naudingą organizmui juodąjį šokoladą. Šie skanėstai puikiai tiks pavaišinti kolegas ir pataisyti nuotaiką visam kolektyvui!

2. UAB „Rūta“ saldainiai „Lietuva“

Gerai žinomo saldumynų prekės ženklo „Rūta“ gardumynai itin aukštos kokybės, šiais saldainiais galite pavaišinti ne tik savo viršininką, bet ir atvykstančius svečius, verslo partnerius. Saldainiai „Lietuva“ išskirtinai lietuviškas produktas, jų paragavę užsienio partneriai liks sužavėta lietuviškų skanumynų kokybe.

3. „Sostinė“

„Sostinės“ saldainiai tai dar vienas produktas, kuris sėkmingai reprezentuotų mūsų šalį. Tai „Vilniaus Pergalės“ prekės ženklo gardumynai, kurių sudėtyje yra pieniško likerio ir pieninės pomados. Puikiai suderinti skoniai sukuria mažytį „rojų burnoje“.

4. Saldainiai „Raudonoji aguona“, „Fortūna“.

„Raudonoji aguona“ tai lietuviška klasika virtę skanėstai, juos ragavote dar vaikystė, todėl šie saldainiai asocijuojasi su geriausiais prisiminimais.

„Fortūna“ gardumynai – dar vienas „Vilniaus Pergalės“ šedevras. Jie apvilkti trapiu vafliu, su šokoladiniu įdaru, labai lengvi, todėl tiks skaičiuojantiems kalorijas.

5. „Toffifee“ – puiki dovana kolegoms

Šie išskirtinio karamelės skonio saldainiai gali būti puiki dovana kolegoms įvairiomis progomis. Užsakinėdami kanceliarines prekes „Eurobiure“ paimkite kelias dėžutes „Toffifee“ ir laikykite jas savo biure. Artėjant svarbiai progai nereikės pergyventi, kad pamiršote dovanėlę, nes visada galėsite ištraukti šių saldainių dėžutę.

Kviečiame įsigyti kanceliarinių prekių biurui ir saldumynų internetu eurobiuras.lt arba fizinėse parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Telšiuose, Gargžduose, Šilalėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *