Nuo ko priklauso grandinės tarnavimo trukmė?

Būtent ši pjūklo dalis turi tiesioginę sąveiką, dėl kurios nuolat patiriama trintis ir dilimas yra neišvengiamas. Tačiau šis laikas gali labai skirtis priklausomai nuo konkrečios situacijos bei aplinkybių. Kadangi grandinės dilimui nemažai turi įtakos net ir tai, kokios rūšies mediena yra pjaustoma dažniausiai. Ir, jeigu tai kieti medžiai, pavyzdžiui, ąžuolas, tuomet visai natūralu, jog ir ši dalis dėvėsis žymiai sparčiau. Prie to prisideda ir tarp metalo patekę žemės ar smėlis, kurie dar labiau paspartina šį procesą. Todėl norint, jog pjūklas ir ši jo dalis tarnautų kuo ilgiau, reikėtų jį naudoti pagal paskirtį bei vengti nešvarumų patekimo.

Ar verta rinktis originalų to pačio gamintojo variantą?

Neretai jis būna kažkiek brangesnis nei analogiškas universalus gaminys tinkantis praktiškai bet kokiam pjūklui. Todėl ir grandinės pasirinkimas ne visuomet bus toks paprastas. Kadangi daugeliui finansinis aspektas tikrai svarbus, o galimybė sutaupyti vilioja. Tačiau aukštesnė kaina tikrai nereiškia, jog toks gaminys bus kažkuo geresnis. Nors kartais tokia nerašyta taisyklė ir pasiteisina. Todėl renkantis reikėtų vadovautis asmeniniais kriterijais ir kiekvieną iš variantų vertinti individualiai. O tuomet jau galima nuspręsti, ar originalus žinomo gamintojo produktas turi kažkokių pranašumų, ar ne. Tačiau tiek vienas, tiek ir kitas variantas sėkmingai atliks savo funkciją, todėl bet kuriuo atveju nesuklysite.

Kokie yra pagrindiniai kriterijai renkantis?

Iš pirmo žvilgsnio praktiškai visos grandinėsgali atrodyti vienodos arba bent jau labai panašios. Tačiau daugelis jų pasižymės ir skirsis tam tikromis ypatybėmis. Todėl net ir universalus variantas netiks kiekvienam pjūklui. Dėl šios priežasties renkantis reikėtų atidžiai peržiūrėti, koks yra tokio gaminio storis, žingsnis bei narelių skaičius. Kadangi būtent šie duomenys yra patys svarbiausi. Ir jie turi sutapti su anksčiau naudotu analogišku gaminiu. O tuomet jau galima drąsiai rinktis iš praktiškai visų tokius parametrus turinčių gaminių ir vadovaujantis kitais kriterijais. Tačiau būtent šie turėtų būti pagrindiniai ir nuo jų geriausia pradėti paiešką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *