Netikėtos priežastys pasinaudoti paskutinės minutės kelionių pasiūlymais

paskutinė minutė

Pigu, bet nepatogu? Yra privalumų, bet per daug kompromisų? Gal ir verta dėmesio, bet… Taip ir nepasinaudojama pasiūlymais, kurie būtų verti dėmesio. Visgi esama netikėtų priežasčių, kodėl paskutinės minutės kelionės – šaunios ir įkvepiančios.

Netikėtas ištaigingumas

Nors pasitaiko nuomonių, kad paskutinės minutės kelionių pasiūlymai patinka tik tiems, kurie nereiklūs komfortui, dažnai tai tėra mitas.

Planuodami atostogas žvalgotės į viešbučių variantus ir tikitės, kad bus patogu, kad nereikės skųstis sulūžusia lova ar kitais nesklandumais. Kai pasinaudojate paskutinės minutės pasiūlymu, gal net nesusimąstote, ar išvis viešbutyje rasite lovą, tačiau… gaunate visas komforto sąlygas, kokių galima tikėtis. Taip spontaniškai iš namų bei darbo aplinkos atsiduriate prabangiame viešbutyje ir atsipalaiduojate.

Aplinkos pakeitimas

Darbas, namai, vėl darbas – rutina, kuri kartkartėmis truputį įgrista. Tuomet imama svajoti apie atostogas, apie tai, kaip būtų malonu drybsoti paplūdimyje ir niekuo nesirūpinti. Tačiau, kaip sakoma, svajoti reikia atsargiai, nes netikėtai atradę paskutinės minutės pasiūlymą galite sutarti dėl atostogų ir… drybsoti paplūdimyje bei niekuo nesirūpinti.

Tiesa, šis variantas tiks žmonėms, kurių darbovietėje nestinga lankstumo. Taip pat paskutinės minutės kelionėmis domisi laisvai samdomi darbuotojai – derina darbą ir atostogas.

Pakeisti aplinką ypač trokštama, kai Lietuvoje orai darganoti, kai dienos trumpos. Ir išvykstama. Gal į Turkiją, gal į Egiptą… Ir grįžtama pailsėjus, su naujomis mintimis, pasiruošus naujoms idėjoms bei darbams.

Idėjų „žvejyba“

Šis klausimas itin rūpi kūrybinį darbą dirbantiems asmenims. Gal rašote knygą? Gal esate fotografas? Įsisukote į poeziją? Kad ir kokia jūsų veiklos sritis, ilgainiui gali pristigti idėjų. Jei atrodo, kad mintys sukasi ratu, bet nei viena nesuformuluojama iki galo, verta pasižvalgyti po kelionių organizatorių puslapius. Pagulėti paplūdimyje? Nueiti į muziejų? Pasidairyti į architektūrinius šedevrus? Apsilankyti kvapais pavergiančioje kavinukėje? Pirmyn, nes visa tai įkvepia!

Lengvas adrenalinas

Sakoma, kad reikia daryti tai, kas sukelia malonų jaudulį. Vakar visai neplanavote, o rytoj jau išvykstate į Hurgadą? Dar prieš savaitę nebūtumėt pagalvoję, kad šiandien gulėsite Antalijos paplūdimyje? Tuo ir žavūs kelionių organizatorių pasiūlymai. Ir nereikia būti spontaniškumo įsikūnijimu, kad tokie sprendimai patiktų. Net ir patys konservatyviausi keliautojai pasitaikius progai įvertina spartesnių išvykų teikiamą pozityvą.

Storesnė piniginė

Paskutinės minutės kelionės pirmiausia vertinamos ekonominiu aspektu. Tačiau pasirodo, kad už mažesnę sumą gali būti atrandamas visas komforto komplektas. Tai piniginei draugiški pasiūlymai.

Dažnokai nutinka taip: planuojama, bet susizgrimbama, kad reikės per daug lėšų. O jas tenka skirstyti: drabužiams, namo stogui ir t. t. Spontaniškos kelionės – galimybė ir paatostogauti, ir kitus planus įgyvendinti. Tai tarsi nušauti du zuikius vienu šūviu.

(Ne)sudėtingas išsiruošimas

Ar žinote, kodėl paskutinės minutės pasiūlymai naudingi siekiant sutaupyti? Ne tik todėl, kad pačios kelionės yra pigesnės, bet ir dėl to, kad mažiau laiko skiriama ruošimuisi. Jei atostogos planuojamos prieš pusmetį, susidaro netrumpas daiktų sąrašas. Paaiškėja, kad reikėtų daug ką atsinaujinti, įsigyti naujų drabužių, gal net naują lagaminą… O kai sprendimas greitesnis, atsižvelgiama į tai, kas svarbiausia. Taip išlaidos tikslingesnės, o piniginė išlieka storesnė.

Namų ilgesys

Grįžus į namus, jie atrodo mielesni, nei buvo. Atostogos be ilgo planavimo – tai galimybė greičiau pajusti ir išvykimo jaudulį, ir grįžimo džiaugsmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *