Naudotos dalys automobiliams: kai kokybė adekvati kainai

dalysKai perkame naują automobilį, be abejonės, visi be išimties tikimės, jog jis tarnaus ilgai ir kokybiškai. Deja, kartais transporto priemonės savo šeimininkams pateikia labai nemalonių siurprizų. Tuomet prasideda ilgos ir varginančios detalių paieškos. Tuomet iškyla kita dilema: naujos ar naudotos dalys automobiliams yra tinkamesnės?

Naujas detales dažnas vairuotojas pasirenka, jeigu transporto priemonė buvo pirkta specializuotame automobilių pardavimo salone. Tačiau, kaip žinia,  labai daug mašinų, riedančių Lietuvos gatvėmis, yra pirktos jau panaudotos. Tuomet, kai prireikia juos remontuoti,  pasirenkama naudotos dalys automobiliams.

Naudotos dalys automobiliams, nors ir nėra visiškai naujos, turi išties nemažai privalumų:

  • Žemesnė kaina;
  • Platus pasirinkimas;
  • Galimybė tuoj pat įsigyti reikalingą detalę.

Tačiau daugelis pirkėjų nerimauja dėl vieno dalyko – jų patikimumo. Nusipirkti nekokybišką detalę yra tikrai realus pavojus. Tačiau tam galima užkirsti kelią. Ką gi pataria specialistai?

Pirmiausia, jie pataria nesusivilioti itin pigiomis detalėmis, kurias siūlo pavieniai asmenys įvairiuose skelbimuose tiek popierinėje spaudoje, tiek internete. Galima pasirinkti kitą paieškos variantą. Lietuvos rinkoje yra nemažai įmonių ir internetinių svetainių, kurios siūlo naudotas dalis automobiliams. Jums tereikia susirasti patikimus, šioje srityje jau ne vienerius metus dirbančius prekybininkus. Žinokite, jog saugodamos savo reputaciją ir norėdamos plėsti  nuolatinių klientų ratą, tokios kompanijos kruopščiai prižiūri, jog jų prekės būtų tinkamos eksploatavimui ir būtų tokios būklės, kuri žadama pirkėjui. Kitaip nei individualūs  asmenys ar turguje esantys prekeiviai, šios įmonių veikla yra legali.  Jos moka visus reikiamus mokesčius. Todėl atsiradus kokiems nors gedimams, jų darbuotojai visuomet pasistengs pašalinti juos. Beje, tai puiki proga grąžinti prekę, jeigu paaiškėtų, jog ji netinkama jūsų automobiliui.

Gana patikimas variantas – internetinės naudotų dalių parduotuvės. Jų rekvizitai visuomet yra pasiekiami viešoje virtualioje erdvėje. Be to, bet kuriuo metu galite pasinaudoti galimybe pasiskaityti kitų klientų atsiliepimus. Jie gali būti išties gana naudingi ir suteikti daug informacijos apie vieną ar kitą internetinę naudotų dalių automobiliams prekybvietę.

Naudotos automobilių detalės gali tapti tikru atradimu ir, dažnai, vieninteliu išsigelbėjimu ir tiems vairuotojams, kurie vairuoja gana retą ar senesnį automobilį. Kalbant apie naujas detales, jums reikalingos dalys gali būti tiesiog jau negaminamos. Štai,  dėvėtų detalių parduotuvėse galite be vargo rasti ir labai retų, senesnių ar itin originalių jums reikalingų detalių. Be abejonės, ne ką mažiau svarbus kriterijus – kaina. Net ir pakankamai  kokybiška naudota automobilio detalė, visuomet kainuos šiek tiek mažiau jau vien dėl to, jog ji yra ne nauja. Tuo tarpu, jos kokybė niekuo nenusileis naujam gaminiui.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *