Kokie skandinaviški šviestuvai tinka skirtingoms namų erdvėms?

Kuriant skandinavišką interjerą namuose labai svarbu ne tik tinkamai parinkti baldai, bet ir kiti interjero elementai. Pavyzdžiui, skandinaviški šviestuvai. Jiems tenka itin svarbi funkcija – namų apšvietimas ir jaukumas. Todėl tinkamai pasirinkus šviestuvą, namuose galite sukurti tinkamą skandinavišką stilių, kuris leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe.

Kokie yra skandinaviški baldai?

    • Funkcionalūs. Kaip ir bet kurie kiti baldai, taip ir šviestuvai pagal skandinavų taisykles, turi būti ne tik gražūs, bet ir praktiški. Todėl pastaruoju metu itin populiarūs sprendimai, kai šviestuvai gali prisitaikyti prie Jūsų poreikių. Pavyzdžiui, pakabinamo šviestuvo aukštis reguliuojamas priklausomai nuo poreikio arba tvirtinami lubiniai šviestuvai gali būti nukreipiami Jums reikalinga kryptimi.

    • Minimalistiniai. Atkreipkite dėmesį, kad skandinaviško interjero namuose nerasite blizgančių elementų, prabangių šviestuvų, kokie būdingi klasikiniam stiliui. Nes čia vyrauja minimalistinis stilius. Todėl svarbiausia – subtilumas. Įprastai skandinaviški šviestuvai yra apvalių, aiškių formų, dažniausiai jų skleidžiama šviesa yra jauki gelsva.

    • Patikimi. Tai svarbi savybė, kuria turi pasižymėti visi skandinaviški baldai. Skandinavai vertina kokybę ir patikimumą, todėl jų baldai yra tik iš natūralių medžiagų. Šviestuvai taip pat turi būti ne tik gražūs, bet ir patikimi. Todėl kuriant skandinavišką stilių namuose rinkitės kokybiškus apšvietimo sprendimus.

Kokius šviestuvus rinktis?

Verta žinoti, kad kuriant Skandinavų šalyse gimusį interjerą savo namuose, turite paisyti tam tikrų taisyklių. Pavyzdžiui, šiame interjere labai svarbus vaidmuo tenka šviesai ir apšvietimui. Dažniausiai Skandinaviško stiliaus erdvėse pasirenkamas ne vienas šviesos šaltinis, todėl kuriant namų apšvietimą skirtingose erdvėse taip pat reikėtų pagalvoti apie tai.

    • Pakabinami. Tokio tipo šviestuvai ypač populiarus virtuvėje, svetainėje ir valgomojo zonose. Šviestuvai gali būti su vienu ar keliais gaubtais. Labai dažnai gaubtas yra permatomas, kad būtų galima matyti šviesos šaltinį.

    • Lubiniai. Tokio tipo skandinaviški šviestuvai puikiai tiks miegamajame arba vonioje. Labai dažnai lubiniams šviestuvams tenka pagrindinio šviesos šaltinio funkcija.

    • Sieniniai. Šie šviestuvai dažniausiai derinami su lubiniais šviestuvais, kad erdvėje būtų sukurtas jaukumas. Šie šviestuvai gali būti taip pat tvirtinami virš įvairių elementų, tokių kaip veidrodžiai ar paveikslai koridoriuje, svetainėje ir kitur.

    • Pastatomi. Labai populiarus pasirinkimas skandinaviško stiliaus erdvėje yra pastatomi šviestuvai. Toks sprendimas dažnai pritaikomas svetainėje, koridoriuje ir miegamajame. Šie šviestuvas atlieka ir estetinę, ir apšvietimo funkciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *