Kaip sutaupyti perkant naujas padangas?

Nedegink pinigų ir gumos. Sutaupykite protektoriaus ir duonos pirkdami protingai kitą padangų komplektą. Tačiau būkite atsargūs – kai kurios pinigų taupymo idėjos yra pavojingos.

Nežinote, kuo skiriasi Goodrich ir Goodyear? Firestone ir Bridgestone? Tu ne vienas. Padangos atrodo kaip paprasti komponentai, palyginti su varikliais ir transmisijomis, tačiau jos tapo labai aukštų technologijų ir labai brangios.

Jos taip pat yra kažkas ant ko neturėtumėte taupyti. Pagalvokite apie tai: tie keturi guminiai apskritimai yra vienintelė jūsų automobilio dalis, liečianti kelią. Vis dėlto yra būdų, kaip sutaupyti naujų padangų pirkimui ir išsaugoti turimas.

Atlikite cento testą

Vien centas gali sutaupyti šimtus eurų. Kaip? Jeigu bet kuris matavimo prietaisas neįlenda į padangos protektorių, galite pasiimti bet kurią smulkią monetą ir ją susižymėti milimetro tikslumu. Tada tą monetą kiškite į padangos protektorių. Taip sužinosite jų likutį ir ar jos tinkamos naudojimui. Paprastai minimalus protektoriaus gylis yra į milimetrai. Kai kurie ne tokie skrupulingi mechanikai gali bandyti jums parduoti padangas, kai jums jų nereikia. Tačiau tai galite patikrinti panaudoję aukščiau minėtą patarimą.

Pirkite per atstumą- montuokite vietoje

Padangų pirkimas internetu nėra toks beprotiškas, kaip atrodo. Vis dažniau klientai perka internetu, o padangas „nuveža“ į vietinę parduotuvę montuoti. „Internetinės padangų kainos yra mažesnės, ypač lyginant su išpūstomis išlaidomis platinimo įmonėse“, – sakoma automobilių svetainėje Edmunds.com.

Ir priklausomai nuo jūsų valstybės įstatymų, galite išvengti valstybinio pardavimo mokesčio. Tačiau Edmundsas taip pat perspėja, kad „gabenimo išlaidos yra didelės“ ir kad pristatymas gali užtrukti daug ilgiau nei numatyta pirkimo sutartyje.

Padangos pigiau kainuos pigiau, jeigu apsvarstysite visas sutaupymo galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *