Kaip LIDL akcijos gali padėti sutaupyti?

lidl akcijos

Vieniems prekybos centrai patinka, kitiems jie nesukelia didelio džiaugsmo, tačiau čia apsilankyti privalome visi. Prekybos centruose ne tik pasirūpiname reikiamais maisto produktais, bet ir kitomis buičiai svarbiomis priemonėmis: smulkia buitine technika, indais, kosmetika, buitinė chemija, drabužiais, žaislais, knygomis ir daugeliu kitų daiktų. Su laiku vis didėjant mūsų poreikiams pastebime, kad didėja ir pirkinių krepšelis bei jo kaina. Todėl turėdami progą sutaupyti, stengiamės jos nepraleisti. Visgi sekti kiekvieną nuolaidą ir skaityti visas etiketes – varginantis bei daug laiko užimantis darbas. Kad šis procesas vyktų paprasčiau, dalinamės patarimais, kaip LIDL akcijos gali padėti sutaupyti.

Savaitiniai leidiniai

Nors prekybos centras LIDL neturi specialių lojalumo kortelių, taškų sistemos ar pinigų, kurie po apsipirkimo grįžta atgal, jis kas savaitę išleidžia kainų leidinį. Jame pateikiamos visos LIDL akcijos ir specialūs pasiūlymai. Paanalizavę šiuos pasiūlymus galite stebėti, kuriems reikalingiems maisto produktams ar kitoms prekėms taikomos nuolaidos. Tokie LIDL leidiniai taip pat naudingi norint susidaryti tikslų pirkinių sąrašą ar savaitės meniu. Jei norite sutaupyti ir kuo rečiau vaikščioti į parduotuvę, geriausia susidaryti savaitės patiekalų planą ir susirašyti viską, ko reikia, kad jį įgyvendintumėte. Taip nenukrypsite nuo jo ir neprisipirksite nereikalingų produktų, užkandžių ar kitų papildomų prekių, todėl parduotuvėje išleisite mažiau.

Pasaulio virtuvių produktai

Kiekvieną mėnesį lankytojus džiugina ne tik įvairios LIDL akcijos ar specialūs pasiūlymai, bet ir galimybė pažinti pasaulio virtuvę. Parduotuvė pristato produktus iš skirtingų šalių ir tam skiria specialią lentyną, kurioje rasite tradicinius, geriausiai tą šalį atspindinčius skonius. Paprastai netradiciniai, kitų šalių produktai parduotuvėse kainuoja daugiau, tačiau LIDL pasistengia, kad jų kainodara būtų patraukli pirkėjams, todėl rengdami šventę ar ieškodami idėjų vakarienei galite drąsiai išbandyti kažką naujo ir nenuskriausti savo piniginės.

Šviežiasis penketas

Kiekvieną savaitę LIDL akcijos apima ir šviežiąjį penketą, į kurį įeina švieži, populiarūs, greito naudojimo produktai. Tai gali būti daržovės, vaisiai, kepiniai, mėsa ir panašios prekės, kurios tikrai pravers jūsų šaldytuve ir suteiks progą sutaupyti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *