Jei esate „pamišusios“ dėl mados, jums tai turėtų patikti

suknelės

Kiek kartų per savaitę apsilankote drabužių, avalynės ir aksesuarų parduotuvėse? Kiek kartų per dieną peržiūrite elektronines parduotuves, kuriose yra siūlomas labai platus darbužių, avalynės ir aksesuarų asortimentas? Kokią dalį jūsų drabužių spintos sudaro vasarinės suknelės, džinsai, palaidinės, marškinėliai, striukės ir kiti šiuolaikiški drabužiai?

Jei visa tai jums yra jau seniai tapę tikrų tikriausia kasdienybe, o jūsų drabužių spinta jau kurį laiką nebeužsidaro, tuomet akivaizdu, kad jūs stengiatės žengti koja kojon su šiuolaikinėmis mados tendencijomis ir norite kasdien atrodyti stulbinamai. Todėl jei jūs domitės mada, tuomet jus neabejotinai sudomintų ir kelios įdomios detalės.

 • Mėlyna spalva simbolizuoja ištikimybę ir lojalumą, o tai paaiškina, kodėl JAV policijos pareigūnai visuomet dėvi mėlynos spalvos uniformas.
 • Lūpdažis yra viena iš dažniausiai makiažo priemonių parduotuvėse aptinkamų prekių, tačiau ar žinojote, kad viena iš pagrindinių sudedamųjų dalių lūpdažiuose yra žuvų žvynai? Akivaizdu, kad kartais geriau nežinoti, kas sudaro tam tikras mūsų kasdienybėje naudojamas priemones.
 • Plaukų dažymas šiomis dienomis yra labai populiarus pasirinkimas – tiek jauno, tiek ir brandaus amžiaus moterų tarpe. Tačiau dažyti plaukus buvo populiaru ir senovėje. Kita vertus, deja, bet anksčiau plaukų dažymui taikytos priemonės dažnai nulemdavo visišką nuplikimą, o tai daugumą moterų atbaidydavo nuo savo plaukų dažymo. Laimei, laikai pasikeitė ir dabar galime rinktis net ir visiškai natūralius bei organiškus plaukų dažus.
 • Kardiganas yra labai patogus ir daug jaukumo suteikiantis drabužis, kurį dėvi dauguma moterų, tačiau, kai buvo pagaminti pirmieji kardiganai, pagrindinis siekis buvo pagaminti megztas kariuomenei skirtas striukes.
 • Žmonės, kurie gyveno Viduramžiais, dažnai mokėdavo mokesčius drabužių ar medžiagų pavidalu. O, kad tai būtų galima daryti ir šiais laikais – juk tuomet kiekviena iš mūsų galėtume lengvai ir „pelningai“ atsikratyti mums nebereikalingo garderobo!
 • Kiekvienais metais 7 mln. tonų drabužiams skirtų gaminti medžiagų ir tekstilės yra išmetama. Ir nepaisant didėjančių pastangų perdirbti kuo daugiau medžiagų, tik apytiksliai 12% iš jų yra iš tikrųjų panaudojami antrą kartą.
 • Marilyn Monroe turėjo suknelę, kuri buvo inkrustuota 6000 netikrų briliantų. 1999 m. vykusiame aukcione ji buvo parduota už 1.26 mln. USD. Kaip suknelei su netikrais briliantais pakankamai brangu, ar ne? Kaip bebūtų, dar kartą pasitvirtina faktas, jog mados pasaulyje neretai pakanka tik vardo. Todėl tikrai ne visuomet reikėtų susitelkti į drabužius ar avalynę, kuri yra paženklinta pačiais žinomiausiais ir prabangiausiais prekės ženklais. Svarbiausia orientuotis į aukščiausią kokybę ir ilgaamžiškumą.
 • Verpta medvilnė yra „priskiriama“ indams, o kadangi ji tapo tokia populiari, senovės romiečiai reguliariai ją eksportuodavo iš Indijos.
 • Islandijoje yra pasakojama sena pasaka, kurioje teigiama, kad Yule katė suvalgys jus, jei jums nepasiseks per Šv. Kalėdas gauti naujų drabužių. Turbūt ateinančioms Kalėdoms vertėtų iš Kalėdų senelio užsisakyti naujų drabužių!
 • Iki 1910 m. berniukai iki 5-6 metų dėvėdavo sukneles. Laimei, mados nuo 1910 m. pasikeitė ir dabar berniukai dėvi kelnes.
 • 1946 m. buvo išrastas bikini maudymosi kostiumėlis, tačiau jis buvo akimirksniu uždraustas ne vienoje pasaulio šalyje, tarp kurių taip pat buvo ir Italija – Vatikanas teigė, kad bikini maudymosi kostiumėliai yra tikra nuodėmė. Kaip smagu, kad laikai ir žmonių požiūris pasikeitė ir dabar paplūdimyje galime dėvėti tai, kas mums patinka ir labiausiai tinka!

Taigi, tokiomis įdomiomis ir smagiomis detalėmis būtų galima dalintis dar ilgai, todėl jei norite apie mados pasaulį sužinoti daugiau, tereikia pasinaudoti internetu ir nepamiršti reguliariai pasidairyti po drabužiais prekiaujančias elektronines parduotuves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *