Depiliacija vašku: tinkamas pasiruošimas ir privalumai

depiliacija

Daugelis tikrai plaukelių šalinimui renkasi skustuką, kadangi tai greita, efektyvu ir nors suteikia labai trumpalaikį rezultatą, leidžia pasidžiaugti glotniomis kojomis be jokio skausmo. Deja, kartais toks būdas gali suerzinti odą, ypač jei ji yra itin jautri, todėl galvojama apie ilgesnį rezultatą suteikiančius depiliacijos būdus. Taip galima išvengti bėrimų, o jeigu ir ne, bent jau jie spėja pranykti iki kitos procedūros. Kadangi su skustuku kūno odą tenka skusti kas dieną ar kas dvi, atsiradę bėrimai gali nespėti pradingti, o jei naudojamas depiliacinis vaškas glotniomis kojomis galima džiaugtis net iki 4 savaičių. Per tokį laiką spėjama ir bėrimais atsikratyti, ir glotnumu pasidžiaugti. Puiku ir tai, kad vaškas gali būti specialus jautriai, todėl galima atrasti puikių variantų, kurie neiššauks bėrimų. Depiliacinį vašką, kuris tiktų odai, galima rasti – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Kad procedūra būtų lengvesnė, reikia tinkamai ir pasiruošti. Kaip tą atlikti?

Pirmiausia depiliuojamos kūno vietos turi būti su plaukeliais, kurie siektų apie 5 milimetrus. Taip užsitikrinsite, jog depiliacinis vaškas tikrai suims plaukelį ir jį išraus su šaknimi. Žinoma, prieš pradedant procedūra reikia odą gerai nuplauti. Šveitiklis taip pat būtų naudingas, kadangi pašalina negyvas odos ląsteles. Verta žinoti, jog jei oda labai sausa, pleiskanoja, tuomet tokia procedūra nebus itin tinkama. Reikėtų tuomet daugiau dėmesio skirti odos drėkinimui ir maitinimui, nes tai rodo, jog odos būklė nėra labai gera.

Nušveitus odą, pašildykite depiliacinį vašką iki reikiamos temperatūros. Reikia būti atsargiems, kad nenusideginti. Medine mentele galima tepti vašką plaukelių augimo kryptimi, o uždėjus juostelę, ją prispausti, šiek tiek palaukti ir nuplėšti prieš plaukelių augimo kryptį. Likus keliems ar vienam plaukeliui, galima bandyti juos dar kartą suimti vašku arba tiesiog išrauti pincetu. Kai procedūra baigiama, o ant kojų matoma, jog liko depiliacinis vaškas tam tikrose vietose, jį nesunkiai pašalinti galima aliejuku. Galima iškart tepti raminantį, drėkinant odos losjoną. Bet kokiu atveju sudrėkinti ir nuraminti odą po procedūros yra būtina. Taip ir oda atrodys puikiai ir sumažinama tikimybė, jog ji sureaguos jautriai, pasidengs bėrimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *