Batutai ant vandens – pramoga ne tik vaikams

Įvairios vandens pramogos yra puikus laisvalaikio praleidimo pasirinkimas šiltuoju metų laiku. Kai  lepina puikūs orai, norisi atsigaivinti ir praleisti kuo daugiau laiko prie ežero ar upės. Tokį poreikį puikiai atliepia sparčiai populiarėjanti pramoga – batutai ant vandens. Šiandien jie sutinkami ne tik kurortuose, bet ir kitose Lietuvos vietose. Jeigu ieškote, kur gerai praleisti laiką, pasidomėkite, gali būti, kad  netoli Jūsų namų kaip tik šiemet įsirengė ir pramogauti kviečia naujas vandens parkas. Pasirodo, tokie parkai tampa jau ne tik vaikų, bet suaugusių traukos vietomis.

Gimtadieniams

Viena populiariausių progų, kuomet suaugusieji išdrįsta šokti į vandenį ir pramogauti ant batutų, tai gimtadieniai. Vasarą švenčiant gimtadienį norisi laiką praleisti gamtoje ir gryname ore. Todėl vandens parkai tampa patraukliu pasirinkimu tokiai progai. Visi šventės dalyviai gali išbandyti save batutų kliūčių ruože, o likusį vakarą gimtadienio svečiai vienas per kitą dalinsis savo įspūdžiais.

Mergvakariams ir benrvakariams

Vasara yra tikras vestuvių sezonas. O prieš vestuves reikia kaip reikiant pasilinksminti. Todėl dažnai mergvakariams ir bernvakariams pasirenkamos aktyvios pramogos ar net kažkas ekstremalaus. Juk tai puiki proga pašėlti iš visos širdies. Tad būtent batutai ant vandens vis dažniau tampa tokių švenčių pramogos pasirinkimu. Pulkas draugų ar draugių vandens parke gali pramogauti ne tik ant batutų, bet ir išbandyti kitas ekstremalias pramogas. Pavyzdžiui, daugelyje vandens parkų galima pačiuožinėti vandenlentėmis, pasivažinėti kateriu. Juk šventė prieš vestuves – puiki proga išbandyti save.

Įmonių šventėms

Vandens parkai taip pat yra puikus pasirinkimas, kai įmonėje rengiamas vakarėlis ar šventė. Dažnai tuomet norisi kažkuo nustebinti darbuotojus ir padovanoti jiems neįprastą ir smagią pramogą. Batutai ant vandens – puikus pasirinkimas. Ne retai vasaros metu penktadienio popietes įmonių darbuotojai praleidžia vandens parke. Po darbo savaitės išsikrauti kliūčių ruože ant vandens puikus būdas atsipalaiduoti ir pabėgti nuo darbų rutinos.

Mokymams ir seminarams

Be to, įmonės ir jų darbuotojai dažnai pasirenka vandens parkus kaip vietą, kurioje galima būtų surengti mokymus ar komandos stiprinimo užsiėmimus. Vandens parke galima netgi surengti skirtingų komandų varžytuves ir taip puikiai praleisti laiką. Kliūčių ruožas tik ši pirmo žvilgsnio gali pasirodyti paprastas. Iš tiesų norint jį įveikti reikia paplušėti. Tad tai puiki vieta ne tik išbandyti save, bet ir pasimokyti dirbti komandoje neįprastomis sąlygomis. Tokia patirtis sutvirtina komandos ryšius ir suteikia daugiau motyvacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *