Baidarės nuomai – nebrangus sprendimas įsimintinam laisvalaikiui

Kiekvienas, kas nors kartą yra išbandęs plaukimą baidarėmis, žino, kad tai viena patraukliausių pramogų, kuri padeda pabėgti nuo miesto triukšmo ir kasdienių rūpesčių, leidžia mėgautis gamtos dovanojama ramybe ir jaukumu. Baidarės nuomai atitinka aktyvių keliautojų norus ir puikiai tinka ramesnį turizmą vertinantiems poilsiautojams. Svarbiausia – rinktis patikimą nuomotoją, kuris gali pasiūlyti kokybiškus, patogius ir tvirtus laivelius jūsų jaukiam laisvalaikiui. Be to, auganti baidarių nuomotojų pasiūla užtikrina itin palankias kainas, todėl trumpos atostogos atitiks net ir taupančiųjų poreikius.

Nepasimeskite baidarių pasiūloje ir rinkitės kokybę!

Per pastarąjį dešimtmetį baidarės tapo itin populiaria pramoga. Augantis klientų dėmesys paskatino baidarių nuomotojų rinkos augimą, todėl šiandien galima plaukti praktiškai visomis Lietuvos upėmis, o kiekvienas regionas turi bent po kelis baidarių nuomotojus. Nors auganti rinka visuomet naudinga klientui, kadangi tai reiškia mažesnes nuomos kainas ir platesnes pasirinkimo galimybes, vis dėlto, atsiranda ir tam tikrų rūpesčių. Vienas jų – kaip nepasiklysti didelėje baidarių pasiūloje?

Svarbiausia, ką turite prisiminti, kad jūsų kelionės patogumas priklausys nuo to, kokias baidares išsinuomosite. Dėl šios priežasties siūlome bendrauti tik su patikimais baidarių nuomotojais, pvz., baidares.com pasiūlymai atitiks kiekvieno plaukiko poreikius, o jūs būsite tikri, kad gaunate kokybiškas, tvirtas, lengvas ir manevringas baidares, kurias bus patogu irkluoti, lengva pernešti per seklumas, suvaldyti posūkiuose ar plaukiant per kliūtis. Žinoma, būtina įvertinti ir nuomos kainą. Galime užtikrinti, kad ji tikrai nedrasko kišenės. Be to, daugelis nuomotojų siūlo itin palankias kainas, jei užsakote didesnį kiekį baidarių. Tiesa, šiuo atveju reikėtų žinoti, kad baidarės paprastai rezervuojamos likus net mėnesiui ar daugiau iki kelionės pradžios. Jei lauksite ilgai, rizikuosite negauti reikalingo kiekio laivelių.

Pagalvokite apie plaukimo kryptį

Kad kelionė baidarėmis būtų maloni, iš anksto pagalvokite, kuria Lietuvos upe norite plaukti. Skirtingi maršrutai dovanoja skirtingus įspūdžius – vieni žavi savo vaizdingumu, kiti – adrenalino suteikiančiais iššūkiais, treti – gamta, kurios nepalietė žmogaus rankos. Kitaip sakant, turite nuspręsti, kokius reikalavimus keliate savo kelionei ir apie tai pasikalbėti su baidarių nuomotojais – atsižvelgę į jūsų poreikius ir norus, nuomotojai pasiūlys jums patraukliausius maršrutus, padės parinkti jų ilgį ir kryptį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *