Ar verta namus šildyti malkomis?

Naujos šildymo technologijos turi daug privalumų. Platus rinkoje esančių produktų asortimentas reiškia, kad kiekvienas gali įsirengti šildymą, kokio nori. Yra atsinaujinančių energijos šaltinių, ekologiškų anglies ir biomasės katilai arba dujų katilai. Tačiau verta paminėti, kad technologinė pažanga taip pat leidžia efektyviai naudoti tradicinį kurą medieną. Šiandien ši medžiaga daugiausia naudojama židiniuose.

Pereinamaisiais laikotarpiais orui jau vėstant, galime sumažinti namo šildymo išlaidas, nes mediena vis dar yra pigiausias turimas kuras. Židinių populiarumas namuose dabar yra daug didesnis nei prieš kelerius metus. Šiandien niekas nesistebi naujai pastatytu pastatu, kuriame įrengtas židinys. Tai labai ekonomiškas ir patogus sprendimas, idealiai tinkantis šiuolaikinių pastatų centriniam šildymui. Jis leidžia ne tik greitai sušilti sušalus, bet ir sukuria šiltą ir jaukią atmosferą kambaryje. Tai teigiamai siejama su šeimos atmosfera, kalėdine magija ar romantišku vakaru dviese.

Joks kitas elementas negali suteikti interjerui tokio šilto ir jaukaus charakterio. Židinys gali būti montuojamas įvairių tipų pastatuose, įskaitant labai dekoratyvius, kurie taip pat gali tapti efektyvaus ir išraiškingo interjero dizaino pagrindu.

Židinio įrengimo išlaidos, neatsižvelgiant į pasirinktą variantą ketaus ar plieno židinį rinksitės – yra vienkartinės išlaidos. Finansines išlaidas verta gerai apskaičiuoti, nes daugeliu atvejų tai gali būti gera kaina už ekonomišką pasirinkimą.

Ketaus židinio įdėklas puikiai tiks kaimiškame ar klasikiniame interjere, tačiau jis taip pat gali praturtinti paprastą, modernų interjerą pasirenkant židinį su stiklu.

Plieniniai židiniai turi paprastą, taisyklingą formą. Jei tikėsimės aukštos estetikos, modernios išvaizdos ir modernaus stiliaus, šis židinys mums bus tobulas sprendimas.

Todėl, pasirinkdami plieninį ar ketaus židinį, verta turėti omenyje židinio pirkimo kainą, kokį interjerą norime praturtinti, kokią funkciją židinys turi atlikti namuose.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *