4 patarimai, kurie padės papuošalų pagalba suformuoti nepriekaištingą stilių

Madingi juvelyriniai dirbiniai šiandien yra tapę labai svarbia kiekvienos moters įvaizdžio dalimi. Todėl jei mes norime atrodyti pritrenkiančiai ir nepakartojamai, formuodamos savo stilių jokiu būdu negalime pamiršti apie šiuos svarbius aksesuarus, kurie pasižymi didžiule svarba mūsų įvaizdžiui. Tačiau ne kiekvienai iš mūsų yra paprasta pasirinkti ir suderinti juvelyrinius dirbinius, todėl verta atsižvelgti į kelis patarimus.

Atsižvelkite į juvelyrinių dirbinių tendencijas

Pastebima, kad kartais vadovaujamasi klaidinga nuomone, kuomet galvojama, jog juvelyriniams dirbiniams mados neegzistuoja. Tačiau lygiai taip pat, kaip ir drabužių ar avalynės atveju, juvelyrinių dirbinių pasaulis yra neatsiejamas nuo šiuolaikinių madų.

Todėl jei mes norime savo įvaizdį formuoti taip, kad pastarasis taptų ne tik patogus, tačiau ir labai šiuolaikiškas, neišvengiamai turime atsižvelgti į naujausias juvelyrinių dirbinių tendencijas. Ir tai ypač svarbu, kai mūsų turimų aksesuarų asortimente yra tiek naujų, tiek ir senesnių modelių papuošalų. Jei norime pastaruosius kaip įmanoma optimaliau suderinti, privalu pasidomėti pačiomis naujausiomis tendencijomis, kurios kinta ypatingai dažnai.

Niekuomet neleiskite sau persistengti

Jau seniai praėjo lakai, kai ypatingai dideli juvelyriniai dirbiniai buvo prabangos ir puikaus įvaizdžio simboliai. Ir nors tai tikrai nereiškia, kad jūs negalite pasirinkti didesnio juvelyrinio dirbinio, vis dėlto niekuomet neturėtumėte sau leisti persistengti. Raktas slypi paprastume.

Negalvokite, kad jei pasirinksite vos vieną nedidelį papuošalą, jis nepagyvins jūsų įvaizdžio. Tiesą sakant, net ir labai smulkus juvelyrinis dirbinys gali tapti bene pačia svarbiausia jūsų stiliaus detale, o tai reiškia, kad jis bus matomas ir darantis didelę įtaką bendram įvaizdžiui.

Jei jūs nepersistengsite renkantis ir derinant papuošalus, rezultatas bus nepakartojamas. Ir atminkite, kad Coco Chanel visuomet sakydavo, jog prieš išeinant iš namų reikėtų pažvelgti į veidrodį ir nusiimti vieną papuošalą. Šie žodžiai labai puikiai parodo, kad juvelyrinius dirbinius turėtume rinktis saikingai.

Egzistuoja ne tik auskarai ir kaklo papuošalai

Labai dažnai renkantis juvelyrinius dirbinius yra susitelkiama į auskarus ir kaklo papuošalus, tačiau tai anaiptol nėra vieninteliai juvelyriniai dirbiniai, kuriuos galime pasitelkti formuodamos savo unikalų įvaizdį. Todėl niekuomet nepamirškite ir žiedų bei apyrankių, kurios tinkamai suderintos gali tapti veiksmingomis jūsų stiliaus detalėmis.

Be to, kalbant apie juvelyrinių dirbinių pasirinkimą, negalima nepaminėti ir papuošalų sluoksniavimo. Nors jau buvo minėta, kad persistengti niekuomet nevalia, vis dėlto juvelyrinių dirbinių sluoksniavimas gali būti labai šiuolaikiškas ir jūsų įvaizdžiui daugiau žavesio suteikiantis sprendimas. Tik pastarojo sprendimo atveju pasirinkite vienos rūšies papuošalus, kuriuos nuspręsite sluoksniuoti. Pavyzdžiui, jei sluoksniuosite žiedus, tuomet nedarykite to ir su kaklo papuošalais.

Kartais stilių formuokite atsižvelgiant į savo papuošalus

Tradicinė praktika yra juvelyrinius dirbinius rinktis atsižvelgiant į tai, kokie yra mūsų drabužiai, avalynė ir kiti aksesuarai. Tačiau nuolatos tokiu būdu formuojant savo įvaizdį visa tai gali pabosti ir tapti jokio smagumo nesuteikiančia rutina, todėl kartais turėtumėte sau leisti savo įvaizdį formuoti atsižvelgiant į savo norimus pasirinkti papuošalus. Tokiu atveju jūsų papuošalai taptų pagrindiniais įvaizdžio akcentais.

Susipažinote su daugybe įvairių patarimų, kurie yra skirti juvelyrinių dirbinių pasirinkimui formuojant savo išskirtinį stilių. Tačiau niekuomet nepamirškite, kad šiame procese jūs turite sau suteikti daugiau laisvės ir niekuomet nebijoti eksperimentuoti. Jei praplėsite savo pasirinkimo laisvę ir peržengsite iki šiol savo nustatytus rėmus, lengviau atrasite jūsų charakterį, gyvenimo būdą ir skonį atitinkančius stiliaus sprendimus.

Daugiau naudingos informacijos apie juvelyrinius dirbinius ieškokite Dote.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *